Marcin Majzner: Mamy dość poważnych i smutnych prezesów w garniturach

0 0
Marcin Majzner: Mamy dość poważnych i smutnych prezesów w garniturach
Marcin Majzner, fot. mat. pras.

– Śmieszny film rekrutacyjny błyskawicznie rozpowszechnił się na YouTube, a na naszą skrzynkę mailową wpłynęły dokumenty od około pięciuset osób, z czego ok. 10-15 proc. było bardzo dobrych – mówi Marcin Majzner, prezes Cupsell.pl.

Jak to się stało, że został pan prezesem CupSell.pl ?

Marcin Majzner, prezes CupSell.pl: – CupSell.pl to moja firma, ja ją stworzyłem. Już na studiach robiłem koszulki z nadrukami dla znajomych. Później zająłem się ich sprzedażą na Allegro i założyłem swój sklep internetowy. W międzyczasie w mojej głowie tworzył się pomysł stworzenia takiego portalu, jakim jest CupsSell.pl. Nasza firma nie jest sklepem internetowym, ale platformą sprzedażową - coś w stylu serwisu Allegro. Każdy użytkownik może wrzucić swoje koszulki z nadrukami, doliczając swoją marżę. My natomiast zajmujemy się produkcją i obsługą zamówień.

Na początku tego roku szukał pan osoby na stanowisko grafika. Zamiast tradycyjnych ogłoszeń o pracę nagrał pan spoty rekrutacyjne – jeden był skierowany do kobiet, drugi do mężczyzn. Skąd wziął się pomysł na nakręcenie filmu w takiej formule – odważnej i kontrowersyjnej?

– Inspiracją była dla mnie reklama wody Vytautas oraz koszulek Dema z Demlandu. Oba filmy były nagrane w nietuzinkowy sposób. Poza tym dynamiczny i dowcipny styl bardzo mi odpowiada i do mnie pasuje. Wszystko co robię, robię zgodnie z sobą.

Czytaj też: Prezes rapuje na Youtube. Graficzki mogą klepać grafików po pupach... Takiej firmy Polska jeszcze nie widziała

A inne pana produkcje, np. parodia „Rolowania” Nataszy Urbańskiej czy rapowanie o depresji przedsiębiorcy. Jaki w tym ma pan cel?

– To po prostu dobra zabawa, a dodatkowo filmy budują naszą markę. Działamy głównie w Internecie, a naszymi klientami są w dużej mierze młodzi ludzie, dlatego promowanie się w takich mediach jest dla nas idealne. Cieszę się, że mogę połączyć przyjemne z pożytecznym.

W filmach występuje pan zawsze w roli głównej. Nie przebiera pan w słowach. Zdecydował pan się także na występ bez spodni czy w damskim bikini, a w tle nierzadko pojawiają się skąpo odziane kobiety. Nie boi się pan negatywnego odbioru?

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.