Wynagrodzenia (płace) w Polsce 2016: To będzie złoty rok pracowników! O ile więcej zarobią Polacy i dlaczego? Skiba, Szpikowski, Jarosz, Nitecki, Guz i inni odpowiadają

Czy w związku z coraz poważniejszym problemem niedoboru kadr oraz luki pokoleniowej w polskich firmach płace wzrosną bardziej niż zwykle? W przeciwnym razie firmy nie zdobędą dobrych pracowników? I czy employer branding może pomóc? U progu nowego roku zebraliśmy dla was opinie ekspertów od rynku pracy i z sektora usług HR.

 

SŁOWA KLUCZOWE

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

 • Panie Prezesie, co chwila Pana widać w rożnych artykułach sponsorowanych. Natomiast na proste pytania co z kursem Spółki i dlaczego Zarząd sprzedawał i pewnie sprzedaje akcje mimo świetlanej przyszłości i nowej strategii. To już nie potraficie się odnieść. nowa emisja akcji to też chyba do swoich na atrakcyjnych warunkach, gdzie wspomagana jest średnia kursu.
  Dlaczego oddaliście/wyprowadziliście i za jaką cenę Shangri La Holding który miał bardzo dobre perspektywy. Tak się robi, chronicie swój interes kosztem mniejszościowych.

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.