Prezes Cash Flow potrzebuje pieniędzy na życie?

To już prawie osiem miesięcy odkąd jeden z funduszy Copernicus Capital TFI złożył wniosek o upadłość giełdowego Cash Flow. Co prawda sąd nie wydał jeszcze w tej sprawie żadnej decyzji, ale Grzegorz Gniady, prezes CF jak lew walczy o swoje wynagrodzenie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Prezes Cash Flow potrzebuje pieniędzy na życie?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

17 cze 2014 9:09


Według ustaleń "Pulsu Biznesu", 31 marca 2014 r. rada nadzorcza CF, w której zasiadają m.in. żona, ojciec i koledzy ze szkoły średniej i studiów Grzegorza Gniadego, przyznała mu wynagrodzenie w wysokości 30 tys. zł miesięcznie na okres maj 2014 - kwiecień 2015 r.

W dodatku cała pensja - 360 tys. zł - miała zostać wypłacona z góry, do 5 maja. Tymczasem - jak czytamy w "PB" - spółka od miesięcy nie płaci praktycznie nikomu - ani obligatariuszom, ani kontrahentom, ani ZUS, ani pracownikom.

- Nie otrzymuję wynagrodzenia od dłuższego czasu, a potrzebuję pieniędzy na życie - powiedział "PB" Grzegorz Gniady.

Ta próba jednak się nie powiodła. Podobnie jak poprzednia - z informacji „PB" wynika, że szef CF jeszcze w lutym 2014 r. złożył korektę deklaracji VAT, z której wynikał zwrot podatku na prawie 1 mln zł. W deklaracji wpisał przy tym inne konto, niż to, które było dotychczas używane przez CF.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.