Podwyżki i premie świąteczne w gliwickim starostwie

0 0
Podwyżki i premie świąteczne w gliwickim starostwie
Podczas negocjacji związkowcy uzgodnili ze starostą, że w 2016 roku w urzędzie funkcjonować będzie fundusz nagród uznaniowych. Fot. starostwo.gliwice.pl

Od 100 zł do nawet 500 zł brutto wzrosły od listopada pensje pracowników Starostwa Powiatowego w Gliwicach. Każdy z pracowników otrzyma też 400 zł brutto premii świątecznej.

To efekt negocjacji pomiędzy starostą a związkowcami z międzyzakładowej organizacji Solidarności ze Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, która zrzesza również pracowników gliwickiego urzędu.

- Początkowo mieliśmy rozmawiać tylko na temat premii, ale ostatecznie udało nam się upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ludzie dostaną nie tylko premie świąteczne, ale również podwyżki - mówi Elżbieta Susek, przewodnicząca międzyzakładowej organizacji Solidarności.

Podczas negocjacji związkowcy uzgodnili też ze starostą, że w 2016 roku w urzędzie funkcjonować będzie fundusz nagród uznaniowych. - Jego ostateczną wysokość poznamy po dokonaniu w starostwie bilansu rocznego - informuje przewodnicząca.  

W Starostwie Powiatowym w Gliwicach pracuje blisko 150 osób.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Pieniądze od podatników na podwyżki. Podwyżka powinna być zasłużóna. Wiele zakładów pracy od lat nie daje podwyżek, a premie są rzadko. A tu proszę podwyżki i premie. Za cudze lepiej się pasi.
  • "brawo... Wy"

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.