Oto 10 amerykańskich firm, w których płacą najlepiej

Z badań wynika, że w Stanach Zjednoczonych swoim pracownikom najlepiej płacą firmy z branży doradczej i technologicznej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Oto 10 amerykańskich firm, w których płacą najlepiej

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

29 kwi 2016 15:22


Serwis Glassdoor opublikował listę amerykańskich firm, które najlepiej płacą swoim pracownikom. Pierwsze miejsce zajęła firma konsultingowa A.T. Kearney - mediana całkowitego wynagrodzenia wynosi 167,5 tys. dolarów.

Nieco mniej, bo 160 tys. dolarów płaci zatrudnionym Strategy& (należący do PwC). Trzecia pozycja należy z kolei do informatycznej spółki - Juniper Networks (mediana wynagrodzeń to 157 tys. dolarów).

Kolejne miejsce należy do firmy konsultingowej McKinsey & Company (155 tys. dolarów). Z kolei koncern Google znalazł się na piątym miejscu z medianą w wysokości 153,7 tys. dolarów.

Szóste i siódme miejsce należą do spółek z obszaru nowoczesnych technologii. VMware płaci swoim pracownikom 152 tys. dolarów, a Amazon Lab126 (odpowiedzialny za obszar R&D w Amazonie) - 150,1 tys.

Niewiele mniej - 150 tys. dolarów - wynosi mediana wynagrodzeń w Boston Consulting Group oraz w Guidewire (dostawca oprogramowania dla ubezpieczycieli). Podobnie płaci technologiczny koncern Cadence Design Systems, który zajął ostatnie miejsce w pierwszej dziesiątce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.