Orlen: Pracownicy sami będą mogli wyliczyć sobie premie za pomocą aplikacji

• W PKN Orlen w Płocku oraz Włocławku zostanie uruchomiony pilotaż wdrożenia Aplikacji Premiowania Miesięcznego (APM).
• Pilotaż potrwa przez sześć miesięcy.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Orlen: Pracownicy sami będą mogli wyliczyć sobie premie za pomocą aplikacji

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

1 wrz 2016 13:13


Pilotaż zostanie wdrożony w czterech zakładach w Płocku (zakład rafineryjny w obszarze dyrektora wykonawczego ds. produkcji rafineryjnej, zakład petrochemiczny w obszarze dyrektora wykonawczego ds. produkcji petrochemicznej, zakład wytwarzania i dystrybucji w obszarze dyrektora wykonawczego ds. energetyki oraz zakład wodno-ściekowy) oraz jednym we Włocławku (zakład PTA).

Jak poinformowano w biurze prasowym płockiego koncernu, pilotaż potrwa przez sześć miesięcy.

- Aplikacja jest narzędziem informatycznym, będącym istotnym elementem wsparcia procesu premiowania, zarówno dla pracowników jak i ich przełożonych, ale także wzmacniającym komunikację w tym procesie. Aplikację opracowano i dostosowano z myślą o pracownikach objętych miesięcznym systemem premiowania obszaru produkcyjnego - poinformował Orlen.

Czytaj też: Ile zarobił zarząd Orlenu w 2015 r.?

Według koncernu do głównych funkcjonalności i korzyści tego typu rozwiązania należy między innymi uporządkowanie i archiwizacja danych dotyczących parametrów pracy, transparentne podsumowanie z pracownikami wyników ich pracy w oparciu o pełen zakres informacji zawartych w aplikacji, a zarazem udostępnienie ich pracownikowi oraz monitoring czynników wpływających na wydajność i jakość procesów technologicznych.

- Spodziewane rezultaty pilotażu dadzą dodatkowy kierunek do zastosowania optymalnej formy komunikacji w procesie premiowania z wykorzystaniem nowego narzędzia - poinformował Orlen.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.