Nowe hasło PO: "Silna gospodarka, wyższe płace"

W czwartek, 1 października zaprezentowany został bilbord z nowym hasłem wyborczym PO. Marcin Kierwiński, szef sztabu oświadczył, że ma on reprezentować program partii: "Nadszedł czas, by Polacy mogli powiedzieć: zarabiamy więcej".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Nowe hasło PO: "Silna gospodarka, wyższe płace"

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/JP

1 paź 2015 12:05


Rzeczniczka sztabu wyborczego PO Joanna Mucha podkreśliła, że prezentacja bilbordu wynika z przejścia kampanii wyborczej przed październikowymi wyborami do parlamentu w decydujący etap.

- Hasło "Silna gospodarka, wyższe płace" nawiązuje w bezpośredni sposób do programu wyborczego PO - tłumaczyła.

- Programu wyborczego, który opiera się na tym, żeby podnieść jakość zatrudnienia, żeby sprawić, aby wynagrodzenia, które otrzymują polscy pracownicy były wyższe - mówiła posłanka.

Jej zdaniem w ten sposób zostanie podniesiona jakość życia Polaków.

- To jest nasz cel na przyszłe cztery lata. To jest nasz pomysł na gospodarkę, na reformę systemy pracy, który jest całościowy, kompleksowy. Pomysł, który nie rujnuje państwa - podkreśliła Mucha.

Wtórował jej szef sztabu PO Marcin Kierwiński mówiąc, że przez ostatnich 8 lat rząd PO modernizował państwo, doprowadzając do skoku cywilizacyjnego. Dodał, że nadszedł czas, by przejść na wyższy poziom.

- Czas, aby te dobre dane makroekonomiczne Polacy poczuli we własnej kieszeni, aby mogli powiedzieć: zarabiamy więcej - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

shm 2015-10-01 12:59:56

Ciekawe czy znajdą się tacy, którzy się na to nabiorą... znajdą :/