Na talencie swojego dziecka rodzice mogą zarobić nawet kilkanaście tysięcy

Już kilkumiesięczne niemowlę może wziąć udział w reklamie czy filmie. Gdy dzieci mają talent i urodę, rodzice mogą zbić na tym dobry interes.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Na talencie swojego dziecka rodzice mogą zarobić nawet kilkanaście tysięcy

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

25 sie 2014 10:07


Rodzice dzieci, które biorą udział w reklamie czy teledysku zarabiają zazwyczaj od kilkuset do kilku tysięcy złotych za jedną sesję. Są jednak i tacy, którzy otrzymują kilkanaście tys. zł.

- Jedna z największych kwot, jakie udało się zarobić dziecku na kampanii reklamowej, sięgała kilku tysięcy euro, reklama emitowana była w telewizji na rynku niemieckim i szwajcarskim - mówi na łamach "Gazety Wyborczej" Sylwia Litwińska z agencji MiniModels.

Trend, który dotarł do nas z Zachodu, jest coraz bardziej popularny w Polsce. Dla młodych pociech to głównie niezapomniana przygoda, ponieważ reklamy często są kręcone za granicą. Wówczas wyprawę finansuje pracodawca.

Kto ma szansę na udział w reklamie? Jak przekonuje na łamach „GW” Litwińska dziecko nie musi był ideałem, ponieważ często zdarza się, że pracodawcy poszukuję u dzieci cech charakterystycznych, np. piegów.

- Przede wszystkim dziecko musi być przebojowe i otwarte na świat i ludzi. Nie może się bać kontaktu z kamerą czy aparatem - komentuje Litwińska w rozmowie z „GW”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.