Na talencie swojego dziecka rodzice mogą zarobić nawet kilkanaście tysięcy

0 0
Na talencie swojego dziecka rodzice mogą zarobić nawet kilkanaście tysięcy

Już kilkumiesięczne niemowlę może wziąć udział w reklamie czy filmie. Gdy dzieci mają talent i urodę, rodzice mogą zbić na tym dobry interes.

Rodzice dzieci, które biorą udział w reklamie czy teledysku zarabiają zazwyczaj od kilkuset do kilku tysięcy złotych za jedną sesję. Są jednak i tacy, którzy otrzymują kilkanaście tys. zł.

- Jedna z największych kwot, jakie udało się zarobić dziecku na kampanii reklamowej, sięgała kilku tysięcy euro, reklama emitowana była w telewizji na rynku niemieckim i szwajcarskim - mówi na łamach "Gazety Wyborczej" Sylwia Litwińska z agencji MiniModels.

Trend, który dotarł do nas z Zachodu, jest coraz bardziej popularny w Polsce. Dla młodych pociech to głównie niezapomniana przygoda, ponieważ reklamy często są kręcone za granicą. Wówczas wyprawę finansuje pracodawca.

Kto ma szansę na udział w reklamie? Jak przekonuje na łamach „GW” Litwińska dziecko nie musi był ideałem, ponieważ często zdarza się, że pracodawcy poszukuję u dzieci cech charakterystycznych, np. piegów.

- Przede wszystkim dziecko musi być przebojowe i otwarte na świat i ludzi. Nie może się bać kontaktu z kamerą czy aparatem - komentuje Litwińska w rozmowie z „GW”.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.