Logistyka i zakupy: Ile można zarobić?

Po kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie zarabiają dyrektorzy zajmujący się logistyką i zakupami w firmach. Ile wpada do kieszeni pozostałych pracowników? Sprawdźcie w raporcie płacowym Advisory Group Test HR.

Autor: Jolanta Miśków 10 cze 2015 6:43

REKLAMA

Jak wynika z raportu płacowego AG Test HR „Jesień 2014”, mediana wynagrodzeń na stanowisku asystenta ds. logistyki wynosi 3420 zł brutto (wzrost o 343 zł brutto wobec danych z wiosennej edycji badania AG Test HR).

Co czwarty pracownik odpowiedzialny za realizację czynności administracyjnych oraz wsparcie pracowników obszaru w ich bieżących czynnościach otrzymuje co miesiąc pensję, która nie przekracza 2754 zł brutto, a 25 proc. asystentów ds. logistyki otrzymuje wynagrodzenie nie mniejsze niż 3917 zł brutto.

Administrowaniem zespołem odpowiedzialnym za procesy logistyczne w firmie zajmuje się lider zespołu ds. logistyki. Co czwarty otrzymuje miesięcznie nie mniej niż 7583 zł brutto, a dla 25 proc. praca na tym stanowisku oznacza pensję nie wyższą niż 4713 zł brutto. Mediana wynagrodzeń liderów zespołów ds. logistyki wynosi 6114 zł brutto (wobec 6018 zł brutto w wiosennej edycji badania).


Puls HR Puls HR

Logistyka i zakupy: Ile można zarobić?


REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.