Kto płaci najlepiej za oceanem?

0 0
Kto płaci najlepiej za oceanem?

"Forbes" przedstawił listę pięciu amerykańskich korporacji, w których pracownicy zarabiają najwięcej. Na szcycie znalazł się Microsoft. Kto za nim?

Jak wynika z rankingu "Forbesa", zatrudnieni w firmie Microsoft wyciągają średnio 110 tys. dolarów rocznie. Na drugim miejscu znalazła się firma Cisco Systems - 108 tys. dolarów rocznie - tyle przeciętnie zarabiają jej pracownicy.

Na trzecim miejscu znalazły się dwie firmy: Google i Oracle - ich pracownicy zarabiają 102 tys. dolarów rocznie. Spośród tych dwóch firm wyróżnia się Google, który płaci średnio o 17 proc. więcej od innych dużych spółek internetowych. Tak samo wypada Microsoft w zestawieniu z innymi technologicznymi gigantami.

Oracle oferuje wynagrodzenia o 3 proc. wyższe od swojej konkurencji.

Na roczne wynagrodzenie w wysokości 95 tys. dolarów mogą liczyć pracownicy Chevronu, co sytuuje ten koncern paliwowy na czwartym miejscu listy "Forbesa".

Ostatnie miejsce zajęła spółka Fannie Mae - średnie roczne wynagrodzenie w tej firmie to 93,6 tys. dolarów. W podobnych firmach zajmujących się udzielaniem pożyczek hipotecznych i gwarancji kredytowych, wynagrodzenia są średnio o 19 proc. niższe niż w Fannie Mae.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.