www.raportplacowy.pl

Ile zarabia specjalista ds. BHP, ile lider zespołu ds. ochrony środowiska, a ile ich szef?

0 0
Ile zarabia specjalista ds. BHP, ile lider zespołu ds. ochrony środowiska, a ile ich szef?
Pensja specjalisty ds. przeciwpożarowych kształtuje się na poziomie 6129 zł brutto. (fot.flickr/MattysFlicks)

Jak kształtują się wynagrodzenia pracowników BHP i ochrony środowiska? Dowiecie się z raportu płacowego AG Test HR "Jesień 2015".

Odpowiedzialny za realizowanie operacyjnych procedur BHP i ochrony środowiska w firmie specjalista ds. BHP i ochrony środowiska zarabia średnio 5416 (wobec 5451 zł brutto wykazywanych w wiosennej edycji badania).

25 proc. specjalistów w tym obszarze może liczyć na więcej niż 6386 zł brutto, jednak co czwarty musi liczyć się z tym, że nie dostanie więcej niż 4309 zł brutto miesięcznie.

Więcej zarabia specjalista ds. ochrony środowiska. Jego średnia miesięczna pensja wynosi 5948 zł brutto (wiosną 2015 r. dostawał 5715 zł brutto).

25 proc. osób odpowiedzialnych za realizowanie operacyjnych procedur ochrony środowiska dostaje mniej niż 4005 zł brutto, ale pensje kolejnych 25 proc. są wyższe niż 7221 zł brutto miesięcznie.

Pensja specjalisty ds. przeciwpożarowych kształtuje się na poziomie 6129 zł brutto. W pierwszej połowie 2015 r. osoby na tym stanowisku zarabiały średnio 5823 zł brutto.

25 proc. osób zajmujących się opracowywaniem standardów ochrony przeciwpożarowej oraz nadzorem nad ich przestrzeganiem może pochwalić się zarobkami przekraczającymi 6497 zł brutto. Kolejne 25 proc. specjalistów ds. przeciwpożarowych zarabia nie więcej niż 5646 zł brutto.

Lider zespołu ds. BHP i ochrony środowiska dostaje średnio miesięcznie 7221 zł brutto. Wiosną tego samego roku otrzymywał 7201 zł brutto.

Za administrowanie zespołem ds. realizacji procedur BHP i ochrony środowiska jedna czwarta liderów otrzymuje nie więcej niż 5881 zł brutto, jednak dla kolejnych 25 proc. pułap wynagrodzeń zaczyna się od 7047 zł brutto.

Kierownicy, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie i nadzorowanie realizacji procedur BHP i ochrony środowiska, zarabiają średnio 9366 zł brutto co miesiąc (wobec 9433 zł brutto wykazywanych w poprzedniej edycji raportu).

Co czwarty kierownik ds. BHP i ochrony środowiska otrzymuje wynagrodzenie nie mniejsze niż 11 042 zł brutto, a pensje 25 proc. zatrzymują się na poziomie 6708 zł brutto miesięcznie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.