www.raportplacowy.pl

Ile zarabia laborant, ile lider, a ile kierownik laboratorium?

0 0
Ile zarabia laborant, ile lider, a ile kierownik laboratorium?
Fot. Pixabay

Pensje osób zatrudnionych w laboratorium utrzymują się na podobnym poziomie jak w pierwszej połowie 2014 r. – wynika z najnowszego raportu płacowego AG Test HR.

Jak wynika z raportu płacowego „Jesień 2014”, przeprowadzonego przez Advisory Group Test Human Resources, wynagrodzenia pracowników laboratorium utrzymują się na podobnym poziomie jak w pierwszej połowie 2014 r.

Jedynie kierownik laboratorium zanotował spadek w wysokości 333 zł brutto. Jego średnia pensja wynosi 6788 zł brutto co miesiąc. Jedna czwarta osób odpowiedzialnych za nadzorowanie pracy w laboratorium, w tym za koordynowanie prac podległego zespołu może liczyć na zarobki przekraczające 8612 zł brutto, jednak co czwarty na tym stanowisku nie dostanie więcej niż 5216 zł brutto.

Czytaj też: Praca w Nokii: Pracownicy poszukiwani do laboratorium we Wrocławiu

Lider laboratorium, który zajmuje się koordynowaniem prac podległego zespołu laboratoryjnego, wyciąga średnio 5923 zł brutto miesięcznie. Dla 25 proc. osób pełniących tę funkcję zarobki nie są mniejsze niż 6833 zł brutto, jednak kolejne 25 proc. musi zadowolić się wynagrodzeniem nieprzekraczającym 4818 zł brutto.

Najmniej z całej grupy zarabia technik laboratoryjny – 3843 zł brutto miesięcznie. Co czwarta osoba zajmująca się wykonywaniem badań i analiz laboratoryjnych dostanie więcej niż 4626 zł brutto, jednak 25 proc. tej grupy nie otrzyma więcej niż 2963 zł brutto.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.