Ile zarabia kontroler jakości, a ile dyrektor ds. jakości?

Ile zarabiają zatrudnieni w działach jakości? Oto wyniki najnowszego badania przeprowadzonego przez Advisory Group TEST Human Resources.

Autor: Jolanta Miśków 6 lut 2014 6:19

REKLAMA

Jak wynika z najnowszego raportu płacowego Advisory Group TEST Human Resources "Jesień 2013", w większości przebadanych stanowisk w działach jakości wystąpiły nieznaczne spadki wynagrodzeń w porównaniu do ostatniej, wiosennej edycji raportu. Zdarzały się jednak wyjątki.

Wyższe wynagrodzenie - o 359 zł - otrzymuje np. kierownik ds. kontroli jakości produkcji, który zarabia miesięcznie średnio 7352 zł brutto. 25 proc. osób zatrudnionych na tym stanowisku może liczyć na więcej - ich zarobki przekraczają 8896 zł brutto.

Czytaj też: Ile zarabia się w BHP i w ochronie środowiska?

W przypadku co czwartego kierownika odpowiedzialnego za zapewnienie całościowej kontroli jakości procesu produkcji, materiałów i produktów pensja nie jest większa niż 4891 zł brutto. Niekorzystną zmianę w wynagrodzeniu (spadek o 443 zł w porównaniu z danymi z wiosennej edycji raportu) zauważamyw przypadku mistrza kontroli jakości produkcji. Ile zarabia?


Puls HR Puls HR

Ile zarabia kontroler jakości, a ile dyrektor ds. jakości?


REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.