Ile Amazon będzie płacić swoim pracownikom w Polsce?

0 0
Ile Amazon będzie płacić swoim pracownikom w Polsce?

Chociaż centra logistyczne mają zostać otwarte dopiero we wrześniu (pod Wrocławiem) i październiku (Pod Poznaniem) to znane są już stawki, które Amazon będzie płacił swoim pracownikom.

Jak poinformowała w komunikacie prasowym firma Amazon, stawka godzinowa dla pracowników produkcji zaczyna się od 12,50 zł brutto we Wrocławiu i 13 zł brutto w Poznaniu. Przy 40-godzinowym tygodniu pracy wychodzi ok. 2 tys. zł brutto na miesiąc. Chociaż zarobki nie zachwycają, to jednak pracownicy otrzymają umowy na stałe.

Czytaj też: Pracownicy Amazon dostaną nawet 5 tys. dol. za odejście z firmy

Dodatkowo, wypłacane będą premie w wysokości do 15 proc. standardowego wynagrodzenia. Firma oferuje także szereg dodatkowych korzyści, w tym ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną dla wszystkich pracowników" - czytamy w komunikacie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu w budowie naszych obiektów. Zdążymy z ich otwarciem jeszcze przed planowanym wcześniej terminem oraz na czas przed sezonem świątecznym - mówi Tim Collins, Dyrektor Operacyjny Amazon na Europę.

Dotychczas w Amazon pracę znalazło kilkadziesiąt osób na stanowiskach kierowniczych, a także w działach HR i finansów. Obecnie poszukiwane są osoby do pracy na halach logistycznych oraz liderzy. Więcej na ten temat znajdziesz tu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.