GoldenLine odpala nową opcję. Teraz będzie można porównywać zarobki

Teraz na GoldenLine użytkownik posiadający profil może porównać swoje wynagrodzenie w stosunku do innych osób pracujących na podobnym stanowisku lub w tej samej branży i sprawdzić czy jest adekwatne do posiadanych przez niego umiejętności.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

GoldenLine odpala nową opcję. Teraz będzie można porównywać zarobki

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

30 cze 2014 15:37


Nowa funkcja dostępna jest dla osób posiadających profil w GoldenLine. Aby móc z niej skorzystać należy wejść w zakładkę "zarobki". Po wypełnieniu anonimowej ankety otrzymamy raport wynagrodzenia, w którym znajdziemy informację o tym jak nasza pensja wypada na rynku pracy w porównaniu do innych osób pracujących na podobnym stanowisku bądź w podobnej branży oraz jakie umiejętności powinniśmy zdobyć aby zarabiać więcej.

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom serwisu pełną anonimowość, dlatego nie zapisujemy danych osobowych przy podanym przez użytkownika wynagrodzeniu. Wykluczamy tym sposobem możliwość powiązania zarobków z konkretnym profilem - zapewnia Łukasz Banach, Product Manager serwisu GoldenLine.

- System porównywania zarobków stale się uczy. To oznacza, że im więcej osób poda swoje wynagrodzenie, tym lepsze będą wyniki, które prezentujemy - dodaje Banach.

Możliwość porównania zarobków służy przede wszystkim poprawieniu konkurencyjności użytkowników GoldenLine na rynku pracy. Nowa funkcja z jednej strony podpowiada w jakich obszarach powinno się doskonalić, aby zarabiać więcej, z drugiej zaś pokazuje jakie umiejętności na danym stanowisku są cenione na rynku pracy.

Informacje z otrzymanego raportu pomogą ustalić, jakie kompetencje warto rozwijać. Dają także wiedzę o wysokości zarobków w danej branży lub na danym stanowisku, co oczywiście można wykorzystać w negocjowaniu wysokości wynagrodzenia podczas rozmowy rekrutacyjnej lub podwyżki z aktualnym pracodawcą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Jan 2014-06-30 19:16:08

Świetne!