GoldenLine odpala nową opcję. Teraz będzie można porównywać zarobki

0 0
GoldenLine odpala nową opcję. Teraz będzie można porównywać zarobki

Teraz na GoldenLine użytkownik posiadający profil może porównać swoje wynagrodzenie w stosunku do innych osób pracujących na podobnym stanowisku lub w tej samej branży i sprawdzić czy jest adekwatne do posiadanych przez niego umiejętności.

Nowa funkcja dostępna jest dla osób posiadających profil w GoldenLine. Aby móc z niej skorzystać należy wejść w zakładkę "zarobki". Po wypełnieniu anonimowej ankety otrzymamy raport wynagrodzenia, w którym znajdziemy informację o tym jak nasza pensja wypada na rynku pracy w porównaniu do innych osób pracujących na podobnym stanowisku bądź w podobnej branży oraz jakie umiejętności powinniśmy zdobyć aby zarabiać więcej.

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom serwisu pełną anonimowość, dlatego nie zapisujemy danych osobowych przy podanym przez użytkownika wynagrodzeniu. Wykluczamy tym sposobem możliwość powiązania zarobków z konkretnym profilem - zapewnia Łukasz Banach, Product Manager serwisu GoldenLine.

- System porównywania zarobków stale się uczy. To oznacza, że im więcej osób poda swoje wynagrodzenie, tym lepsze będą wyniki, które prezentujemy - dodaje Banach.

Możliwość porównania zarobków służy przede wszystkim poprawieniu konkurencyjności użytkowników GoldenLine na rynku pracy. Nowa funkcja z jednej strony podpowiada w jakich obszarach powinno się doskonalić, aby zarabiać więcej, z drugiej zaś pokazuje jakie umiejętności na danym stanowisku są cenione na rynku pracy.

Informacje z otrzymanego raportu pomogą ustalić, jakie kompetencje warto rozwijać. Dają także wiedzę o wysokości zarobków w danej branży lub na danym stanowisku, co oczywiście można wykorzystać w negocjowaniu wysokości wynagrodzenia podczas rozmowy rekrutacyjnej lub podwyżki z aktualnym pracodawcą.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Świetne!

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.