Chcieli tylko wypłatę. Zamiast tego szef wyciągnął pistolet

0 0

Spodziewali się, że na ich prośby i apele szef firmy w której pracują, wyciągnie portfel i da im pieniądze. Tymczasem na pracowników, którzy w Wodzisławiu Śląskim przyszli do swojego szefa upomnieć się o zaległe wypłaty, pracodawca wyciągnął pistolet i przystawił im do głowy!

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 13 stycznia. Do siedziby jednej z firm mieszczącej się przy ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim przyszło dwóch pracowników. Mężczyźni przyszli upomnieć się o zaległą wypłatę u swojego szefa. 35-latek powiedział, że nie da im żadnych pieniędzy. Pracownicy jednak ze swoich żądań nie rezygnowali, więc 35-latek wyszedł z biura i po chwili powrócił ze spluwą w ręku.

Przystawiając pistolet do głowy zagroził im, że ich załatwi, jeśli nie zostawią go w spokoju. Wystraszeni mężczyźni zadzwonili na policję. Na miejsce przyjechali mundurowi, którzy zabezpieczyli broń, którą 35-latek groził pracownikom. Nie była to jednak jedyna broń jaką posiadał. Drugi egzemplarz, wraz z amunicją, schowany w pomieszczeniach firmy mężczyzna oddał dobrowolnie. Jak się okazało, na żaden z pistoletów nie posiadał zezwolenia.

Teraz o losie krewkiego szefa zadecyduje prokurator. Za groźby karalne grozi mu nawet dwuletnia odsiadka. Niewykluczone, że po zbadaniu broni mężczyzna usłyszy kolejne zarzuty.

 

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.