Amazon w Polsce da całkiem nieźle zarobić?

Już we wrześniu ruszy praca w trzech centrach dystrybucyjnych Amazona, które firma wybuduje we Wrocławiu i Poznaniu. W każdym z nich pracę znajdzie od dwóch do trzech tysięcy osób. Ile będą zarabiać?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Amazon w Polsce da całkiem nieźle zarobić?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

10 lut 2014 10:25


Jak zdradza w rozmowie z Money.pl Tim Collins, dyrektor operacyjny Amazon na Europę, struktura płac w polskich oddziałach nie jest jeszcze przygotowana, ale będzie całkiem atrakcyjna.

- Już teraz mogę zapewnić, że będą to górne poziomy widełek, obowiązujących dziś na rynku dla każdego stanowiska, na jakie prowadzimy rekrutację - mówi w rozmowie z money.pl. Dla porównania, w Niemczech pracownicy Amazona zarabiają od 8 do 10 euro za godzinę.

Collins zapewnia również, że zainteresowani pracą w Amazonie będą mieli szansę rozwijać się w firmie. - To, że ktoś zaczyna od najprostszego stanowiska, pakując paczki, nie oznacza że będzie to robił do końca życia - wyjaśnia dla portalu.

Podkreśla również, że firma będzie potrzebowała także specjalistów: inżynierów, programistów, menedżerów i wszyscy - niezależnie od zajmowanego stanowiska - będą mieli możliwość rozwoju i awansu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

frustracja 2014-07-31 19:32:53

Czyżby? Stawkę, którą zaoferowała mi firma na specjalistycznym stanowisku otrzymywałam 7 lat temu! Ciekawi mnie fakt, ilu ludzi zdecyduje się na tak niski poziom płac na stanowiskach opłacanych średnio 500-1000zł netto miesięcznie. Trochę szkoda, że tak to wygląda.