2 tys. zł na kartach elektronicznych dla pracowników PERN

• Negocjacje płacowe w Przedsiębiorstwie Eksploatacji Rurociągów Naftowych „Przyjaźń”, dotyczące wynagrodzeń w 2016 roku odbędą się dopiero po zakończeniu audytu wyników spółki za 2015 rok.
• Wiadomo już, że wszyscy pracownicy spółki otrzymają karty elektroniczne o wartości przeciętnie 2 tys. zł na zatrudnionego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

2 tys. zł na kartach elektronicznych dla pracowników PERN

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

22 mar 2016 9:18


Karty dla pracowników - o wartości 2 tys. zł każda - mają umożliwiać dokonywanie zakupów w placówkach handlowych (m.in. artykuły spożywcze, RTV i AGD, meble itp.), na stacjach paliw czy w aptekach, a także opłacanie korzystania z obiektów sportowych (baseny, siłownie) czy instytucji kultury (kina, teatry, muzea).

Karty nie są elementem porozumienia płacowego na ten rok ze stroną społeczną, bo negocjacje płacowe dotyczące podwyżek wynagrodzeń w PERN jeszcze się w tym roku nie odbyły.

- Negocjacje płacowe między pracodawcą a stroną społeczną będą miały miejsce po audycie wyników spółki za rok 2015, a także zatwierdzeniu ich przez organy korporacyjne - wyjaśnia Roman Góralski, rzecznik prasowy PERN.  

- Traktujemy to jako jednorazowe, pozapłacowe świadczenie rzeczowe o charakterze motywacyjnym - wyjaśnia Roman Góralski.

Cały artykuł czytaj tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.