Ruszyła rejestracja na PulsHR_Day

15 listopada 2017 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach pulsować będzie w rytmie HR-u. W tym dniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie poświęcone polskiemu rynkowi pracy – PulsHR_Day. Właśnie ruszyła rejestracja na to wyjątkowe wydarzenie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ruszyła rejestracja na PulsHR_Day

PulsHR_Day to jedno z najważniejszych wydarzenie dedykowanych HR w Polsce i największe na śląskim rynku pracy, które organizuje Grupa PTWP i portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce. Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja dotycząca nowych trendów w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy. Od dziś można się zapisać - tutaj.

Formuła wydarzenia składa się z dwóch zazębiających się części: ogólnopolskiej konferencji oraz targów pracy, kariery i rozwoju.

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwoli na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor mierzy się na co dzień. Konferencja PulsHR_Day to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

PulsHR_Day to także jedyna okazja, aby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o swój rozwój i karierę w 5 specjalnie zaprojektowanych strefach tematycznych. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać kilkunastu wystąpień na scenie otwartej, spotkać prezesów firm i doświadczonych menedżerów HR.

Dla pracodawców targi to doskonałe miejsce, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu studentów studiujących w regionie i absolwentów. Targi stwarzają również okazję do budowania i wzmacniania wizerunku firmy jako dobrego partnera na rynku pracy.

Konferencji PulsHR_Day towarzyszyć będą także nagrody dla najlepszych pracodawców w Polsce, którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Z racji tego, że wydarzenie odbywa się na Śląsku, wyłonimy również Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.