Start-upy i dojrzały biznes w Spodku. Spotkania trzeciego stopnia

Trzecie European Start-up Days (ESD) połączą innowacyjne start-upy i doświadczone, silne firmy. Największe tego rodzaju wydarzenie w naszej części Europy (15-16 maja 2018 r., Spodek, Katowice) to nowe akcenty, otwarta formuła i arcyciekawi uczestnicy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Start-upy i dojrzały biznes w Spodku. Spotkania trzeciego stopnia

PODZIEL SIĘ


Autor: OFF

5 lut 2018 6:00


  • Dwa dni pełne wrażeń, zdarzeń, inspiracji. Ponad 50 prelegentów, 300 start-upów, ponad 2500 uczestników.
  • ESD ma opinię sprawdzonej płaszczyzny kojarzenia start-upów z dojrzałym biznesem uczestniczącym w Europejskim Kongresie Gospodarczym.
  • Znikną nawet formalne bariery związane z usytuowaniem ESD i EKG w różnych lokalizacjach. Będzie więcej nowych technologii, różnorodności, okazji do bezpośrednich kontaktów.
  • W tym roku organizatorzy jeszcze mocniej stawiają na nowe technologie. Wśród tegorocznych tematów - innowacje i globalne trendy z digitalizacją na czele.

Zasadniczy cel ESD nie zmienia się od pierwszej edycji w 2016 r. - nadal będzie to spotkanie twórców globalnych marek i zarządzających dużymi firmami z biznesowymi wizjonerami i odkrywcami.
Dwudniowy cykl wydarzeń, spotkań i prezentacji integruje środowiska młodych przedsiębiorców z prezesami dojrzałych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami różnych branż, którzy są obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach - największym wydarzeniu gospodarczym w Europie Centralnej.

Razem z Kongresem

Idea kojarzenia dwóch środowisk biznesowych oznacza w praktyce szansę na nawiązanie kontaktów służących rozwinięciu często zalążkowego biznesu, pozwala na kojarzenie grupy innowacyjnych, dynamicznych i kreatywnych młodych przedsiębiorców z silnymi, osadzonymi na rynku firmami dysponującymi potencjałem inwestycyjnym.

Na European Start-up Days złożą się debaty i wystąpienia ekspertów, przedsiębiorców i młodych innowatorów oraz autoprezentacje polskich start-upów, a także spotkania z inwestorami i potencjalnymi partnerami, prezesami największych korporacji (Networking Zone, Networking Party).
Scale-up Alley to nazwa strefy ze stoiskami start-upów prezentujących swoje produkty i usługi.

Scenariusz i topografia imprezy wzbogaci się w tym roku o strefę wystawienniczą innowacyjnych technologii (TechExpo Zone). W zeszłym roku w ESD wzięło udział blisko 2,5 tys. osób. W opiniach uczestników największego w naszej części Europy tego rodzaju wydarzenia, stało się ono sprawdzoną płaszczyzną kojarzenia start-upów z dojrzałym biznesem. Dodajmy, że licznie obecnym, gdyż IX edycja EKG zgromadziła aż 9 tys. gości. ESD nie zastyga w dotychczasowej formule.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.