Gradis rok po Start-up Challenge. Dostali wsparcie z NCBiR

Krakowski Gradis wyróżniono podczas ubiegłorocznego Start-up Challenge za innowacyjny pomysł na biznes. Firma oferuje zarządcom nieruchomości i samorządom miejskim oprogramowanie wspierające modernizację oświetlenia. Pozwala ono oszczędzać nawet do 70 proc. energii zużywanej w eksploatacji zewnętrznych lamp.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gradis rok po Start-up Challenge. Dostali wsparcie z NCBiR

PODZIEL SIĘ


Autor: GP

18 lut 2018 7:00


Po tym, jak w maju 2017 r. firma Gradis znalazła uznanie na European Start-up Days, otrzymała wsparcie z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Znacząco wzrosło zatrudnienie. Rok temu zatrudniała cztery osoby, a teraz blisko 20.

- Liczymy, że ten rok bardzo dobrze wpłynie na naszą sprzedaż i na ilość świadczonych usług - mówi Igor Wojnicki z zespołu Gradis.

Bardzo pozytywnie wspomina ESD 2017, kiedy zauważono start-up po raz pierwszy. Zapytany o to, gdzie widzi firmę za rok odpowiada: patrzymy teraz na rynek amerykański. To dynamicznie rozwijający się obszar, na którym chcemy zaistnieć.W tym roku European Start-up Days - największe tego rodzaju wydarzenie w naszej części Europy - odbędą się 15-16 maja w katowickim Spodku. Dwa dni pełne wrażeń, zdarzeń, inspiracji. Ponad 50 prelegentów, 300 start-upów, ponad 2500 uczestników. Czytaj więcej.

Czytaj także:
Start-up ChallengeRocket wyróżniony podczas European Start-up Days ambitnie patrzy na USA

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

pioter 2018-02-20 13:31:43

Super, kibicuję im od początku. Też mi chodzi po głowie założenie start upu, bo obmyśliłem ciekawe oprogramowanie i powoli się przymierzam, żeby dalej ruszyć temat. 12 kwietnia podjadę na ictlive do Nadarzyna zagadać z inkubatorami przedsiębiorczości, może coś mi podpowiedzą