Cichocka-Tylman: Każda korporacja powinna sięgać po pomysły start-upów

- Coraz częściej widzimy, że korporacje oraz start-upy wychodzą razem na rynek z jakiegoś konkretnego powodu - zauważa Beata Cichocka-Tylman, dyrektor w PwC odpowiedzialna za innowacje i B+R, dotacje i ulgi. Przekonuje, że PwC ma w tej kwestii spore doświadczenie i jeszcze większe plany.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Cichocka-Tylman: Każda korporacja powinna sięgać po pomysły start-upów

PODZIEL SIĘ


Autor: KDS

www.pulshr.pl

8 paź 2017 23:38


- Jesteśmy zupełnie nietypową korporacją, łamiemy wszystkie stereotypy, jakie można powiedzieć o firmie doradczej, tym bardziej z tak zwanej wielkiej czwórki - przyznaje Cichocka-Tylman. Jak wyjaśnia, wszystko za sprawą współpracy, jaką od kilku lat prowadzą na linii PwC - młodzi przedsiębiorcy. 

- Każda świadoma korporacja na pewnym etapie rozwoju powinna sięgać po wsparcie start-upów. To pokazuje ją jako organizację, która chce coś po sobie zostawić - podkreśla dyrektor w PwC.

Jak to wygląda w praktyce w firmie doradczej, którą reprezentuje? PwC samo sporo inwestuje w nowe technologie, dodatkowo ma trzy akceleratory.

- Wraz ze start-upami cały czas szukamy rozwiązań, które pomogą nam lepiej świadczyć doradztwo podatkowe czy lepszy  audyt. Chcemy też znaleźć nowe technologie, które pozwolą nam w tworzeniu lepszych strategii cenowych czy obsługi klienta - zdradza Cichocka-Tylman. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

artmetic ekonsulting 2017-10-12 17:28:30

Finansowanie startupów, dotacje UE: artmetic.pl