System SAP rozlicza listę płac w Polfie Rzeszów

Gavdi Polska zrealizowało wdrożenie modułu rozliczenia listy płac (PY) w systemie SAP w ICN Polfa Rzeszów - firmie farmaceutycznej będącej wiodącym producentów leków w Polsce i należącej do międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

System SAP rozlicza listę płac w Polfie Rzeszów

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

4 wrz 2013 16:15


Nowe rozwiązanie od kwietnia 2013 r. rozlicza płace ponad tysiąca pracowników zatrudnionych w czterech zakładach spółki. Wdrożenie modułu rozliczenia listy płac było kolejnym krokiem w rozwoju systemu SAP w ICN Polfa Rzeszów.

Punktem wyjścia do realizacji projektu było predefiniowane rozwiązanie Gavdi HR Box - baza wdrożeniowa zawierająca zestandaryzowane procesy HR, ich konfigurację w systemie SAP oraz narzędzia pomagające w optymalizacji i dokumentacji procesu wdrożenia systemu, która została następnie dostosowana do potrzeb klienta, w tym także do specyfiki branży farmaceutycznej.

Do tej pory w obszarze rozliczania listy płac korzystaliśmy z innego, ponad piętnastoletniego systemu. O wyborze rozwiązania firmy SAP zdecydowała jego pozycja na rynku, elastyczność w zakresie konfiguracji i niezawodność - mówi Marek Bieniasz, IT Applications Manager w Valeant Pharmaceuticals International.

Projekt rozpoczął się w październiku 2012 r. Pierwsze rozliczenie listy płac w nowym systemie odbyło się na początku kwietnia b.r.

W ramach współpracy z firmą Gavdi, Polfa Rzeszów korzysta także z narzędzia Gavdi Replicator - zestawu aplikacji służących do kopiowania danych pracowniczych między systemami SAP ERP HCM oraz z rozwiązania Gavdi eDeklaracje do elektronicznego generowania i wysyłki pracowniczych deklaracji podatkowych w systemie SAP.

Wdrożenie w Polfie Rzeszów to kolejny projekt zrealizowany przez Gavdi w branży farmaceutycznej. Do tej pory ze wsparcia konsultantów firmz skorzystały takie firmy z tego sektora jak m.in. GlaxoSmithKline, US Pharmacia, PF Jelfa czy Polfa Tarchomin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.