www.rynekzdrowia.pl

Pielęgniarki z DPS-ów podnoszą kwalifikacje

0 0
Pielęgniarki z DPS-ów podnoszą kwalifikacje

Kolejna grupa personelu pielęgniarskiego z małopolskich domów pomocy społecznej podniosła swoje kwalifikacje zawodowe. W kursie z zakresu pielęgniarstwa zachowawczego wzięło udział 20 osób.

Wszyscy są uczestnikami projektu "Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem", finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy - poinformował resort zdrowia.

W ramach projektu kwalifikacje podniosło już 106 pielęgniarek/pielęgniarzy zatrudnionych w domach pomocy społecznej w województwie małopolskim.

44 pielęgniarki są obecnie w trakcie szkoleń specjalizacyjnych z zakresu pielęgniarstwa psychiatrycznego oraz pielęgniarstwa zachowawczego.

Pielęgniarki i pielęgniarze mają także możliwość uczestniczenia w kursie z zakresu pielęgniarstwa rodzinnego oraz opieki długoterminowej, geriatrycznej, pediatrycznej i psychologicznej.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • W jaworskim DPSie nie ma szans na tzw. douczanie się pielęgniarek. Są i takie, ktore mają wyższe wykształcenie i takie po zwykłym medyku. Dyrektorka uważa, że to biura sa najważniejsze i tylko ona może mieć lepiej i za wyższe i tak nie liczcie na większą pensje, to jej słowa. Więc co tu mówić o dokształcaniu, bo i po co.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.