Manifestacja rezydentów. Proszą o wsparcie lekarzy specjalistów

Porozumienie Rezydentów OZZL zwróciło się w liście otwartym do kolegów - lekarzy specjalistów - o wsparcie w trakcie planowanej na 24 września manifestacji porozumienia różnych związków zawodowych pracowników sektora ochrony zdrowia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Manifestacja rezydentów. Proszą o wsparcie lekarzy specjalistów

PODZIEL SIĘ


Autor: RynekZdrowia.pl

www.rynekzdrowia.pl

26 lip 2016 9:18


"Znaleźliśmy się w punkcie, gdy całe środowisko jest niezadowolone, ale również gotowe do podjęcia kolejnej walki. Nie tylko lekarze, ale również inne grupy tworzące "biały personel": pielęgniarki, ratownicy, fizjoterapeuci, diagności laboratoryjni, technicy medyczni, wszyscy, którzy codziennie dbają o zdrowie pacjentów i utrzymują "tonący statek" systemu swoją ciężką pracą w warunkach niedofinansowania, złych płac, braku poszanowania ze strony rządzących i części społeczeństwa" - czytamy w liście.

"Potrzebujemy również was - lekarzy, specjalistów, którzy przez lata toczyli tę samą co my teraz wojnę. Potrzebujemy waszego doświadczenia i wsparcia w naszych działaniach. Chcemy byście włączyli się czynnie i pomogli nam osiągnąć nasz wspólny cel" - zwracają się do swoich kolegów lekarze rezydenci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.