Znamy najlepszą agencję rekrutacyjną w Polsce

Podczas gali Poland Outsourcing & Shared Services Awards, która odbyła się w lutym, uhonorowano firmy działające w sektorze usług biznesowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Znamy najlepszą agencję rekrutacyjną w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

20 lut 2013 14:10


Firma Hays Poland, partner strategiczny ABSL została uznana za najlepszą agencję rekrutacyjną roku.

Gala Poland Outsourcing & Shared Services Awards była pierwszym tego typu wydarzeniem na rynku polskim, które przyciągnęło ponad 220 przedstawicieli branży z całego świata.

Partnerem merytorycznym gali był Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). Jury składające się z polskich oraz międzynarodowych ekspertów wyróżniło kadrę manedżerską, podmioty oraz miasta, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju sektora, w 17-u kategoriach.

Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy Hays PLC, która jest największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną.

Działając na rynku rekrutacyjnym od ponad 40 lat, Hays posiada 245 biur w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich blisko 7800 ekspertów w 20 specjalizacjach. Obecnie na rynku polskim agencja zatrudnia ponad 200 konsultantów ds. rekrutacji w 8 biurach regionalnych.

Hays Poland jest liderem rekrutacji w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu oraz Partnerem Strategicznym w dziedzinie HR Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland, ABSL).

Agencja kompleksowo wspiera podmioty z sektora, jak również jest organizatorem i uczestnikiem licznych programów na rzecz rozwoju branży, między innymi blisko współpracuje z jednostkami edukacyjnymi oraz inwestycyjnymi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.