Wybij się z Gemini Polska

0 0
Wybij się z Gemini Polska

Praktyki skierowane są do osób, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje, pragną zdobyć praktyczną wiedzę oraz wartościowe doświadczenie. Zaproszenie firma kieruje głównie do studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, finansowych, związanych z bankowością i zarządzaniem.

Rekrutacja na praktyki w Gemini Polska trwa przez cały rok. Odbycie praktyk, to pierwszy krok do zatrudnienia w firmie i rozpoczęcia kariery zawodowej w gronie doradców finansowych.

Czas trwania praktyk firma ustala indywidualnie z każdym z kandydatów. Na starcie praktykant otrzyma wsparcie opiekuna, pod okiem którego zostanie włączony do realizowanych przez formę projektów.

Firma podkreśla, że poszukuje osób, które wiążą swoją przyszłość z ekonomią, finansami oraz bankowością, chcą się rozwijać i zdobywać nową wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, potrafią pracować w zespole, znają język angielski w stopniu średniozaawansowanym i bardzo dobrze posługują się pakietem MS Office.

Co daje w zamian? - Zdobycie doświadczenia, udział w szkoleniach o różnorodnym poziomie zaawansowania, pracę w zespole specjalistów, możliwość realizacji określonych zadań pod okiem profesjonalnego doradcy finansowego - opiekuna praktyk oraz możliwość nawiązania pierwszych kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi Gemini Polska.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.