Wybij się z Gemini Polska

Praktyki skierowane są do osób, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje, pragną zdobyć praktyczną wiedzę oraz wartościowe doświadczenie. Zaproszenie firma kieruje głównie do studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, finansowych, związanych z bankowością i zarządzaniem.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Wybij się z Gemini Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

18 lip 2013 12:26


Rekrutacja na praktyki w Gemini Polska trwa przez cały rok. Odbycie praktyk, to pierwszy krok do zatrudnienia w firmie i rozpoczęcia kariery zawodowej w gronie doradców finansowych.

Czas trwania praktyk firma ustala indywidualnie z każdym z kandydatów. Na starcie praktykant otrzyma wsparcie opiekuna, pod okiem którego zostanie włączony do realizowanych przez formę projektów.

Firma podkreśla, że poszukuje osób, które wiążą swoją przyszłość z ekonomią, finansami oraz bankowością, chcą się rozwijać i zdobywać nową wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, potrafią pracować w zespole, znają język angielski w stopniu średniozaawansowanym i bardzo dobrze posługują się pakietem MS Office.

Co daje w zamian? - Zdobycie doświadczenia, udział w szkoleniach o różnorodnym poziomie zaawansowania, pracę w zespole specjalistów, możliwość realizacji określonych zadań pod okiem profesjonalnego doradcy finansowego - opiekuna praktyk oraz możliwość nawiązania pierwszych kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi Gemini Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.