Wirtualna Polska po połączeniu z o2 zwalnia i zmienia strukturę

0 0
Wirtualna Polska po połączeniu z o2 zwalnia i zmienia strukturę

Pierwsze wypowiedzenia trafiły do pracowników firmy już pod koniec lutego. Według nieoficjalnych doniesień zwolnienia mogą dotyczyć nawet stu osób. Tej informacji nie potwierdza jednak Jacek Świderski, prezes grupy Wirtualna Polska.

- Co oczywiste, połączenie takich biznesów jak nasze pociąga za sobą zmiany w strukturze, którą musimy - w ramach trwającego procesu integracji - dopasować do naszych celów - mówi Świderski dla portalu wirtualnemedia.pl.

Czytaj też: Pierwsze konsekwencje fuzji z O2: Wirtualna Polska zwalnia ludzi

Zapewnia również, że wszystkim odchodzącym pracownikom firma gwarantuje kompensatę finansową wykraczającą poza odprawy wynikające z obowiązujących przepisów oraz program outplacementowy. Obecnie trwa integracja obu spółek.

- W pierwszej kolejności skupiliśmy się na ujednoliceniu struktury, która w optymalnym stopniu wykorzystuje potencjały Wirtualnej Polski i o2. Zdecydowaliśmy, że do momentu formalnego połączenia naszych spółek, które przewidujemy na koniec czerwca, w obu firmach na stanowiskach kierowniczych obowiązywać będzie unia personalna, czyli umocowanie tych samych osób na tożsamych stanowiskach w formalnie oddzielnych jeszcze spółkach - opisuje Świderski.

- Zarząd, product managerowie i sprzedaż pracują już w jednej lokalizacji. Co ważne, już od początku marca nasze połączone biura reklamy przygotowują nową ofertą reklamową, którą zaprezentujemy w maju - czytamy na portalu.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.