Wincor Nixdorf szuka pracowników w Szczecinie

0 0
Wincor Nixdorf szuka pracowników w Szczecinie
Firma Wincor Nixdorf istnieje od ponad 60 lat na rynku międzynarodowym, a od 25 lat w Polsce. (fot. wincor-nixdorf.com)

Wincor Nixdorf, firma z branży informatycznej o globalnym zasięgu otworzy w Szczecinie oddział, który będzie częścią Międzynarodowego Centrum Obsługi Klienta.

Szczeciński oddział będzie drugim tego typu w Polsce (pierwszy zlokalizowany jest w Warszawie), a piątym na świecie (pozostałe zlokalizowane są w Meksyku, Malezji i Wenezueli). Docelowo w Szczecinie zatrudnionych zostanie ponad 300 pracowników, z których większość to specjaliści wsparcia technicznego znający języki obce – głównie niemiecki.

Dla chcących się zatrudnić firma zapewni między innymi kursy doszkalające czy dofinansowanie do studiów. Dodatkowo, w ramach wsparcia zatrudnionych, planowane są pakiety relokacyjne dla chętnych z całej Polski oraz dofinansowanie do dojazdów dla osób mieszkających w okolicach Szczecina.

Wincor Nixdorf to międzynarodowa firma informatyczna, dostarczająca rozwiązania technologiczne i usługi dla sektora bankowego oraz instytucji finansowych, sieci handlowych, logistyki przemysłowo-magazynowej, centrów rozliczeniowych, hoteli i gastronomii, stacji paliw, poczty i transportu pasażerskiego. Firma istnieje od ponad 60 lat na rynku międzynarodowym, a od 25 lat w Polsce.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.