W strefie Euro-Park Wisłosan powstaną nowe miejsca pracy

ARP wydała dwa zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan. Firmy zainwestują blisko 10 mln zł i zatrudnią co najmniej 25 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W strefie Euro-Park Wisłosan powstaną nowe miejsca pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (DM)

wnp.pl

2 sie 2013 15:46


Probud Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Sp. z o.o. na terenie Podstrefy Przemyśl kosztem 1,5 mln zł zakupi działkę o pow. 1,5 ha i uruchomi na niej zakład produkcji urządzeń gazowych w postaci pomiarowej, stacji redukcyjno-pomiarowych oraz stacji redukcyjnych. Nowy inwestor zatrudni co najmniej 20 osób.

Fenix Metals Sp. z o.o. rozbuduje swój zakład o główne instalacje pomocnicze, zbuduje również odpylnię i oczyszczalnię wody. Przy realizacji nowej inwestycji, wartej ok. 8,3 mln zł, zatrudnienie znajdzie kolejnych 5 osób. Fenix Metals działa na terenie Podstrefy Tarnobrzeg na podstawie kolejnych zezwoleń od 2000 r. Jest jedynym z europejskich liderów w przerobie materiałów, w tym odpadowych, zawierających w różnych konfiguracjach chemicznych cynę, ołów, srebro i inne metale. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.