W Łodzi poszukują kandydatów do projektu stażowego

0 0
W Łodzi poszukują kandydatów do projektu stażowego

2 kwietnia (środa) rozpoczyna się rekrutacja kandydatów do IV edycji projektu stażowego „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” organizowanego w ramach programu „Młodzi w Łodzi”.

Projekt „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne” skierowany jest do studentów i absolwentów łódzkich uczelni oraz Pracodawców z Łodzi i okolic.

Celem projektu jest umożliwienie studentom zdobycia doświadczenia zawodowego oraz promocja wśród pracodawców staży wakacyjnych, jako doskonałego sposobu pozyskiwania pracowników. Staże wakacyjne w programie „Praktykuj w Łodzi” są płatne i realizowane będą w okresie czerwiec – wrzesień 2014 r.

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się 53 pracodawców z Łodzi i okolic, którzy fundują ponad 180 miejsc stażowych. Wśród partnerów znalazły się także obecne w mieście firmy:  firma Tate&Lyle, fundator 8 miejsc stażowych oraz firmy: Dalkia i Philips, fundujące po 7 miejsc stażowych w projekcie.

Rekrutacja kandydatów potrwa od 2 do 30 kwietnia 2014 r. Ogłoszenie listy laureatów projektu stażowego nastąpi  30 maja 2014 r.

Dotychczas w trzech edycjach projektu wzięło udział 85 łódzkich firm, które oferowały 250 płatnych staży wakacyjnych. Otrzymano ponad 5600 aplikacji. Ponad 60% stażystów otrzymało od swoich pracodawców propozycje dalszej współpracy.

Więcej informacji na stronie projektu: www.praktyki.lodz.pl.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.