W kompleksie pod Kaliszem pracę znajdzie 220 osób

Nowoczesna hala produkcyjna o pow. 9 tys. mkw. powstanie pod Kaliszem, na terenie sąsiedniej gminy Gołuchów. W nowym zakładzie zatrudnionych będzie ok. 220 pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W kompleksie pod Kaliszem pracę znajdzie 220 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: Propertynews.pl

Property News

4 cze 2014 20:42


Kompleks Teknia Kalisz to blisko 12 tys. mkw. całkowitej powierzchni użytkowej. Największy budynek - hala produkcyjna - będzie zajmował obszar 9 tys. mkw.

Znajdzie się w nim linia technologiczna przeniesiona z obecnego zakładu przy ul. Złotej rozbudowana o dodatkowe maszyny oraz nowe suwnice i wiatę, służące do produkcji komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego i metalowego.

Przy hali produkcyjnej powstanie budynek biurowy przeznaczony dla kierownictwa i pracowników administracyjnych. Będzie to dwukondygnacyjny obiekt z recepcją i salami konferencyjnymi z widokiem na przestrzeń produkcyjną. Planowany termin oddania inwestycji do użytku to pierwszy kwartał 2015 r.

- Kompleks Teknia Kalisz to kolejny projekt, który realizujemy w ramach generalnego wykonawstwa. Założono, że nowoczesny kompleks będzie zatrudniał docelowo ok. 220 pracowników w systemie trzyzmianowym. Z tego powodu, największe wyzwanie jakie stoi przed nami przy okazji realizacji tego projektu to zapewnienie maksymalnego komfortu ich pracy. W tym celu zadbano o komfortowo zaplanowaną przestrzeń produkcyjną, a także zaprojektowano specjalny budynek, w którym znajdą się szatnie damskie i męskie z umywalniami i toaletami. Ponadto, powstanie także przestrzeń odpoczynku oraz pomieszczenia pełniące funkcję magazynów podręcznych i BHP - mówi Marek Antczak, prezes FB Antczak, generalnego wykonawcy projektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.