UX Designer znajdzie pracę w portalu pracuj.pl

Portal pracuj.pl wprowadził nowe kategorie dla ogłoszeń o pracę. Dzięki nowej strukturze kategorii, składającej się teraz z 35 kategorii głównych i 174 podkategorii, klienci mogą precyzyjniej opisać swoją ofertę, a to z kolei pozwala użytkownikom na szybsze wyszukiwanie interesujących ich ogłoszeń.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

UX Designer znajdzie pracę w portalu pracuj.pl

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

9 kwi 2013 13:23


Proces dopasowania kategorii ofert wynika m. in. ze zmian zachodzących na rynku pracy, w tym z nowo powstających zawodów, których nie było dwa czy trzy lata temu jak np. specjalista ds. social media czy UX Designer.

Podkategoria pozwala zawężać wyniki wyszukiwania tylko do ofert ściśle dopasowanych do specyfiki szukanego przez użytkownika stanowiska, a ci, którzy wolą szukać szerzej, mogą wybrać jedynie kategorię główną.

Wprowadzona zmiana pozwoli na lepsze dopasowanie ofert rekomendowanych w profilu „Mój Pracuj". Dla użytkowników konta „Mój Pracuj" zmiany zostały wprowadzone automatycznie i nie wpływają na działanie innych funkcji konta.

Dla pracodawców nowa kategoryzacja ofert pracy oznacza zwiększenie liczby aplikacji od kandydatów odpowiadających profilowi poszukiwanego pracownika.

Z dotychczasowych kategorii można będzie korzystać tylko do 21 kwietnia 2013.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.