Unit4 otwiera nowe biuro we Wrocławiu

Spółka Unit4 otworzyła we Wrocławiu nowe biuro. W jego centrum rozwoju i badań firma zatrudniła do tej pory blisko 200 inżynierów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Unit4 otwiera nowe biuro we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

1 lip 2016 13:02


Rozwijanie zespołów badawczych w ramach firm wymaga dostępu do rynku specjalistów z doświadczeniem. Ważna jest też współpraca z uczelniami wyższymi w zakresie badań jak i zatrudnienia najlepszych absolwentów.

Stolica Dolnego Śląska, szczególnie dzięki Politechnice Wrocławskiej, daje takie możliwości. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na zakładanie tu nowych oddziałów oraz inwestycje w centra badawcze. Jedną z nich jest Unit4, międzynarodowa spółka, która od kilku lat rozwija wrocławski oddział innowacji.

- W czerwcu otworzyliśmy nowy kompleks biurowy przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Przenieśliśmy tam centrum rozwoju i badań, w którym pracujemy nad rozwojem oprogramowania i systemów ERP oraz HR. Wrocławski oddział jest bardzo istotny z punktu widzenia działania firmy. W ciągu ostatnich 2 lat zdecydowaliśmy się zatrudnić w nim blisko 200 inżynierów – programistów, analityków, testerów i grafików - opowiada Stephan Sieber, dyrektor generalny spółki Unit4.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.