Unit4 otwiera nowe biuro we Wrocławiu

0 0
Unit4 otwiera nowe biuro we Wrocławiu
Unit4 od kilku lat rozwija wrocławski oddział innowacji. (Fot. Mat. pras.)

Spółka Unit4 otworzyła we Wrocławiu nowe biuro. W jego centrum rozwoju i badań firma zatrudniła do tej pory blisko 200 inżynierów.

Rozwijanie zespołów badawczych w ramach firm wymaga dostępu do rynku specjalistów z doświadczeniem. Ważna jest też współpraca z uczelniami wyższymi w zakresie badań jak i zatrudnienia najlepszych absolwentów.

Stolica Dolnego Śląska, szczególnie dzięki Politechnice Wrocławskiej, daje takie możliwości. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na zakładanie tu nowych oddziałów oraz inwestycje w centra badawcze. Jedną z nich jest Unit4, międzynarodowa spółka, która od kilku lat rozwija wrocławski oddział innowacji.

- W czerwcu otworzyliśmy nowy kompleks biurowy przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Przenieśliśmy tam centrum rozwoju i badań, w którym pracujemy nad rozwojem oprogramowania i systemów ERP oraz HR. Wrocławski oddział jest bardzo istotny z punktu widzenia działania firmy. W ciągu ostatnich 2 lat zdecydowaliśmy się zatrudnić w nim blisko 200 inżynierów – programistów, analityków, testerów i grafików - opowiada Stephan Sieber, dyrektor generalny spółki Unit4.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.