Transcom szuka specjalistów sprzedających produkty finansowe

0 0
Transcom szuka specjalistów sprzedających produkty finansowe

Transcom powiększa zespół obsługujący sektor bankowy, dlatego też poszukuje 25 specjalistów, którzy będą zajmowali się sprzedażą produktów finansowych. Rekrutacja już się rozpoczęła.

Jeden z czołowych banków w Polsce rozszerza współpracę z Transcom Worldwide Poland. Od kwietnia br. obsługujący go zespół zostanie powiększony o 25 specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż produktów finansowych. Czeka na nich umowa o pracę oraz bogaty pakiet socjalny. Rekrutacja już się rozpoczęła.

Gdańsk jest doskonałym miejscem dla firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Jest to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, przyciągające przedsiębiorców, ekspertów oraz studentów z całej Europy. Od lat trójmiejskie uczelnie dostarczają na rynek pracy dziesiątki tysięcy absolwentów biegle znających języki obce. Według najnowszych danych ABSL centra usług w Trójmieście zatrudniają już łącznie ponad 14 tys. osób, a dynamika wzrostu w regionie w 2014 ma znacznie przekroczyć krajową średnią.

- Wysoki poziom obsługi klienta oraz ciężka praca naszych konsultantów zostały po raz kolejny docenione przez naszych partnerów. Konsekwentnie realizujemy nasze plany biznesowe co przekłada się na nowe stanowiska dla ambitnych pracowników. Jest to także sygnał, że mamy do czynienia z ożywieniem gospodarczym w Polsce - mówi Marek Szul, contact centre director, Transcom Worldwide Poland.

W gdańskim biurze Transcom zatrudnionych jest ponad 700 wykwalifikowanych konsultantów, którzy dbają o wysoką jakość relacji pomiędzy przedsiębiorcami, a ich klientami. Są oni odpowiedzialni za obsługę podmiotów m.in. z sektora telekomunikacyjnego, bankowości czy też branży motoryzacyjnej. Centrum odpowiedzialne jest także za rozwój projektów obcojęzycznych: w najbliższym czasie 12 konsultantów rozpocznie obsługę CRM w 6 językach dla jednego z największych producentów sprzętu sportowego na świecie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.