T-Mobile poszukuje bankowców i energetyków

Sieci komórkowe rozszerzają działalność o sprzedaż energii elektrycznej - wśród nich jest T-Mobile, który idzie jeszcze dalej i tworzy swój bank.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

T-Mobile poszukuje bankowców i energetyków

PODZIEL SIĘ


Autor: Joanna Rubin

16 maj 2014 5:54


W dużych firmach usługowych zawsze istotnym obszarem poszukiwań kandydatów są struktury sprzedażowe. T-Mobile stale szuka osób z kwalifikacjami w obsłudze i pozyskiwaniu klientów.

- W związku z dynamicznym rozwojem obszaru ICT i partnerstw biznesowych szczególnie intensywnie pozyskujemy kandydatów z doświadczeniami w bankowości czy energetyce - mówi Dagmara Ptasińska, kierownik Sekcji Rekrutacji T-Mobile Polska, i dodaje, że szukają osób o twardych kompetencjach w zakresie zarządzania i tworzenia strategii marketingowych, analizy biznesowej czy zakupów.

- Ponieważ T-Mobile kreuje projektowe środowisko pracy, przy weryfikacji kandydatów zwracamy uwagę na profil osobowościowy i dopasowanie do naszej kultury organizacyjnej. U pracowników cenimy elastyczność w podchodzeniu do zmian. Wierzymy w orientację na cel, zaangażowanie i chęć ciągłego podnoszenia kompetencji - tłumaczy.

Co oferują w zamian?

- Zajęliśmy pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie Top Employer Polska 2014. Możemy pochwalić się nowoczesnym środowiskiem pracy, popartym szerokim portfolio korzyści pozapłacowych. Ale też, a może przede wszystkim, pomagamy wspierać pasje i różnorodność naszych pracowników, dając im szansę rozwoju i uczestnictwa w wielu innowacyjnych, często międzynarodowych projektach - wylicza Ptasińska.

Dodaje, że doceniają potencjał personelu i wspomagają w budowaniu karier dzięki bogatemu programowi rozwojowo-szkoleniowemu, czy oferując możliwość przedstawienia i realizacji swoich pomysłów i inicjatyw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.