Szykują się zwolnienia w Kompanii Piwowarskiej. Z pracą pożegna się około 100 handlowców

Kierownictwo Kompanii Piwowarskiej podjęło decyzję o zakończeniu jednego z projektów firmy. Jak dowiedział się PulsHR.pl, większość z ok. 100 zwalnianych osób miało podpisane umowy o pracę do końca września 2015 r. Z pracą pożegnają się już jednak w listopadzie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szykują się zwolnienia w Kompanii Piwowarskiej. Z pracą pożegna się około 100 handlowców

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

22 paź 2013 12:21


Umowy o pracę ponad 100 przedstawicieli handlowych ds. presselingu wygasną 9 listopada 2013 r. Pracownicy o których mowa, byli zatrudnieni przez zewnętrzną firmę PMI Combera z Warszawy.

Wszyscy pracownicy objęci zwolnieniami zostali poproszeni o wykorzystanie zaległych urlopów wypoczynkowych najpóźniej do 9 listopada 2013 r. W tym tygodniu odbywają się również spotkania ze zwalnianymi, podczas których załatwiane są niezbędne kwestie formalne, również związane ze zdaniem i rozliczeniem sprzętu firmowego.

Obsługująca Kompanię firma zewnętrzna zapewnia, że jeżeli tylko będzie taka możliwość, będzie składała zwalnianym przedstawicielom handlowym propozycje przejścia na podobne stanowisko w innych, realizowanych przez nich projektach lub będzie starała się pomóc w poszukiwaniu pracy poza PMI Combera.

Paweł Kwiatkowski, dyrektor ds. korporacyjnych w Kompanii Piwowarskiej nie zaprzecza informacjom o zwolnieniach, ale też nie chce ich komentować. - Nie mam nic do powiedzenia na ten temat - powiedział w rozmowie z nami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.