Szukają programistów i specjalistów z branży IT, by pomóc uczniom w nauce

Brainly, czyli polski serwis Zadane.pl szuka programistów i specjalistów z branży IT. Jego właściciele szukają pracowników do biura w Krakowie. Skusić ma ich wizja tworzenia serwisu o globalnym zasięgu i praca w luźnej atmosferze.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szukają programistów i specjalistów z branży IT, by pomóc uczniom w nauce

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

15 paź 2014 13:14


Brainly chce stworzyć światowej klasy serwisu, docierający do uczniów na całym świecie, aby mogli oni otrzymać pomoc w nauce i dzielić się wiedzą. Do tego potrzebni będą najlepsi eksperci z branży w kraju. Firma prowadzi obecnie rekrutację programistów i specjalistów IT/mobile.

 Czytaj też: IT - branża z wielkimi perspektywami

- Szukamy najlepszych polskich programistów. Mamy ambicję pracować z ludźmi kreatywnymi i gotowymi wdrażać własne pomysły na polepszenie działania serwisu i aplikacji mobilnej. Chcemy zatrudnić deweloperów o otwartych umysłach, z wizją i odwagą - przekonuje Michał Borkowski jeden ze współwłaścicieli portalu.

Brainly oferuje nowym pracownikom przyjazne biuro typu open space, nieformalny dress code, transparentność, luźną atmosferę i możliwość współtworzenia serwisu o globalnym zasięgu.

- Pracujemy ramię w ramię, nikogo nie faworyzujemy ze względu na stanowisko. Każdy może mieć realny wpływ na rozwój produktu docierającego do wielu milionów użytkowników na całym świecie - dodaje Borkowski. - Najważniejsze jest dla nas nastawienie na samodzielność, pomysły, kreatywność i ciągła optymalizacja produktu w oparciu o twarde dane.

Czytaj też: Jak rozwiązać problem niedoboru pracowników IT w Europie?

W ciągu roku planowanych jest zatrudnienie kilkudziesięciu osób. Rozwój edukacyjnego portalu społecznościowego Zadane.pl i powiększenie zespołu będą możliwe dzięki uzyskaniu ok. 30 mln dolarów od amerykańskich inwestorów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.