Szpital Zespolony w Kielcach potrzebuje lekarzy

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach potrzebuje lekarzy różnych specjalizacji.
Dyrekcja proponuje lekarzom zatrudnienie w ramach etatu, rezydentury lub kontraktu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Szpital Zespolony w Kielcach potrzebuje lekarzy

PODZIEL SIĘ


Autor: wiadomosci.onet.pl/Rynek Zdrowia

www.rynekzdrowia.pl

21 mar 2016 21:49


Szpital pilnie poszukuje m.in.: neurologów, gastroenterologa dziecięcego, nefrologów, specjalistów chorób zakaźnych, neonatologów, pediatrów, endokrynologów i specjalistów rehabilitacji.

Pilnie poszukiwaniu są interniści, zarówno na oddziałach chorób wewnętrznych, jak i w klinikach: nefrologii oraz chorób zakaźnych.

Dyrekcja proponuje lekarzom zatrudnienie w ramach: etatu, rezydentury, kontraktu całościowego. Lekarze mogą również przyjąć ofertę dyżurów kontraktowych.

W tej chwili oddziały szpitalne spełniają wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia, jeśli chodzi o liczbę specjalistów. Tam, gdzie normy zatrudnienia są na granicy, zatrudnieni lekarze więcej dyżurują.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach jest obecnie jednym z największych podmiotów leczniczych w kraju. W jego strukturach działa ponad 30 oddziałów i kilkadziesiąt poradni, w tym jedyne w województwie kliniki: kardiochirurgii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, urologii i traumatologii, anestezjologii i intensywnej terapii dziecięcej oraz pediatryczny oddział endokrynologiczno- diabetologiczny i oddział onkologii dziecięcej.

Wojewódzki Szpital Zespolony jest zapleczem klinicznym kierunku lekarskiego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.