"Stażyści” na start! Obejrzyj film i wygraj staż w Aegis Media

Już od 21 czerwca fani kina komediowego będą mogli zobaczyć najnowszą komedię Shawna Levy’ego „Stażyści”. W czerwcu premiera filmu „Stażyści” jest wspierana kampanią reklamowa, którą na zlecenie Imperial Cinepix przygotował dom mediowy Vizeum Polska przy współpracy z agencją komunikacji Hypermedia Isobar oraz Posterscope Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

"Stażyści” na start! Obejrzyj film i wygraj staż w Aegis Media

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

20 cze 2013 18:25


Tym razem twórca takich hitów jak „Giganci ze stali", „Noc w muzeum" czy „Różowa pantera" przygotował komedię o dwóch bezrobotnych czterdziestolatkach, którzy nie mając zielonego pojęcia o nowych technologiach, postanawiają zawalczyć o pracę w największej firmie informatycznej na świecie - Google - zdominowanej przez młode pokolenie oraz internet.

„Stażyści" to film dla wszystkich, którzy pomimo różnych życiowych trudności nie przekreślili swoich marzeń i ze wszystkich sił walczą o ich realizację. W rolę podstarzałych stażystów Google wcielą się Vince Vaughn i gwiazda filmu „O północy w Paryżu" Owen Wilson. Świat zaawansowanej technologii z dużą dozą hollywoodzkiego humoru - zapowiada się niezły galimatias.

Kampania reklamowa premiery filmu „Stażyści" obejmuje reklamy online w postaci banerów oraz wideo na portalach WP.pl oraz Filmweb, spoty telewizyjne wyświetlane w stacjach ogólnopolskich oraz tematycznych, a także regionalne działania OOH w Warszawskim metrze - 20 nośników citylight.

Premierze filmu stażyści towarzyszy konkurs „Zostań Gwiazdą Stażystów" organizowana przez spółki będące w grupie Aegis Media. Nagrodą główną jest trzymiesięczny płatny staż w jednej ze spółek Aegis Media - dom mediowy Vizeum, iProspect oraz Hypermedia Isobar. Po ukończeniu stażu, stażysta zostanie poddany ocenie metodą 360 stopni jaką co roku przechodzą wszyscy pracownicy spółek i będzie miał szansę wygrać tablet iPad 32GB.

Wystarczy odpowiedzieć na dziesięć otwartych pytań w specjalnie przygotowanej aplikacji na Facebooku by stanąć przed życiową szansą rozwoju kariery zawodowej w obszarach: kreacji, mediów, nowych technologii, strategii i badań. Konkurs „Zostań Gwiazdą Stażystów" potrwa od 19 czerwca do 2 lipca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.