Staż w Lidlu. Jest szansa na pracę

Trwa nabór studentów i absolwentów do Międzynarodowego Programu Rozwoju Kadry Menedżerskiej w Lidlu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Staż w Lidlu. Jest szansa na pracę

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

17 lip 2015 7:37


Już od trzech lat Lidl Polska w ramach Międzynarodowego Programu Rozwoju Kadry Menedżerskiej przyjmuje pod swoje skrzydła studentów i absolwentów studiów wyższych. Program to szansa na poszerzenie kompetencji i zdobycie doświadczenia, a także początek kariery w jednym z kluczowych działów firmy. W lipcu Lidl rozpoczął nabór do 6. edycji programu – kandydaci mają czas do 30 lipca 2015 by przesłać swoją aplikację.

Po programie stażyści dostaną pracę

Od 2012 roku firma zaprasza do uczestnictwa w Międzynarodowym Programie Rozwoju Kadry Menedżerskiej. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny i wezmą udział w programie, otrzymują umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji już ruszyły i potrwają do 30 lipca 2015. Wszyscy absolwenci lub studenci ostatnich lat, którzy marzą o rozpoczęciu kariery menedżera, mogą przesłać swoją aplikację.

Międzynarodowy Program Rozwoju Kadry Menedżerskiej to projekt, który poza szansą rozwoju i zdobywaniem doświadczenia w Biurach Sprzedaży, centrali Lidla w Polsce i Niemczech, gwarantuje również zatrudnienie w jednym z kluczowych działów: zakupów, sprzedaży, prawnym, IT, nieruchomości, HR, finansów, controllingu lub logistyki i dystrybucji.

Kandydaci sprawdzą się w każdym dziale

Przez 24 miesiące przyszli menedżerowie poznają charakterystykę pracy w różnych obszarach działalności Lidla: od pracy w sklepie i poszczególnych działach w centrali w Polsce, przez międzynarodową centralę Lidla w Niemczech, po realizację samodzielnego projektu z wybranej dziedziny. Dzięki tak wszechstronnemu programowi, kandydaci będą mieli okazję sprawdzić się na wielu polach i ocenić swoje umiejętności.

- Odbyłam półroczne szkolenie w centrali firmy w Niemczech, gdzie byłam odpowiedzialna za projekt analizy dystrybucji materiałów promocyjnych realizowany w Grecji, Polsce, Irlandii oraz Danii. W firmie Lidl cenię sobie międzynarodowe standardy i środowisko pracy - mówi Ewa Rudnik, kierownik projektu w dziale zarządzania sprzedażą.

W ramach stażu kurs językowy

Lidl zapewnia uczestnikom programu szkolenia w strukturach sprzedaży oraz szkolenia specjalistyczne w centrali w Polsce i Niemczech, a także kurs językowy. W ostatnich etapach programu, kandydaci realizują własne projekty, zgodne z wybranym obszarem rozwoju.

- Udział w Międzynarodowym Programie Rozwoju Kadry Menedżerskiej był dla mnie dużym wyzwaniem, ale przede wszystkim szansą na rozwój i sprawdzenie się w wielu aspektach pracy w międzynarodowej organizacji. Każdemu, kto chciałby się sprawdzić i określić kierunek rozwoju swojej kariery zawodowej, polecam udział w tym programie - zachęca Marcin Murawski, kierownik projektu w dziale personalnym.

W tym roku Lidl Polska poszukuje kilkunastu uzdolnionych i ambitnych kandydatów, którzy chcieliby wziąć udział w programie i po dwóch latach intensywnych szkoleń z powodzeniem kontynuować karierę w Lidl Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.