State Street otwiera nowe biuro w Gdańsku. Będzie praca dla menedżerów

Na początku 2016 r. korporacja State Street (NYSE: STT) otworzy nowe biuro w Gdańsku. O swojej decyzji firma poinformowała w czwartek (30 lipca).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

State Street otwiera nowe biuro w Gdańsku. Będzie praca dla menedżerów

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

30 lip 2015 12:11


Obecnie State Street zatrudnia ponad 2,5 tys. pracowników w Krakowie. Biuro w Gdańsku może pomieścić ponad tysiąc pracowników, którzy będą świadczyć usługi finansowe, w tym z zakresu księgowości funduszy inwestycyjnych, wyceny papierów wartościowych i sprawozdawczości finansowej.

Czytaj też: Na kozetce u terapeuty finansowego. Nowy pomysł Amerykanów

- Otwarcie nowego biura podkreśla nasze zaangażowanie w Polsce. To również sygnał o rosnącym zapotrzebowaniu ze strony naszych klientów na w pełni zintegrowany, globalny model biznesowy - mówi Jeff Conway, dyrektor State Street na region EMEA (Europa, Środkowy Wschód i Afryka).

Scott Newman, dyrektor zarządzający State Street Bank Polska , podkreślił z kolei, że nowe biuro otworzy dodatkowe możliwości rozwoju kariery dla dotychczasowych pracowników firmy. Otwarcie biura będzie skutkowało utworzeniem zarówno wielu stanowisk menadżerskich jak i stanowisk dla starszych specjalistów.

- Z nowych możliwości będą mogli skorzystać zarówno nasi obecni pracownicy jak i absolwenci pomorskich uczelni, a także profesjonaliści obecni na lokalnym rynku pracy i w międzynarodowym sektorze usług finansowych - dodał Newman.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.