Stanowisko kierownicze w ofercie Biedronki nieatrakcyjne?

Jeronimo Martins Polska przedłuża do 21 września pierwszy etap rekrutacji tysiąca absolwentów na stanowiska kierownicze w swoich sklepach. Zbyt mało chętnych?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Stanowisko kierownicze w ofercie Biedronki nieatrakcyjne?

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

9 wrz 2014 10:04


Biuro prasowe Biedronki dementuje plotki, jakoby powodem wydłużenia rekrutacji było zbyt słabe zainteresowanie kandydatów ich ofertą pracy. Jego zdaniem - jest odwrotnie.

Czytaj też: Żeby zaraz po studiach na kierownika? Taką ofertę ma Biedronka dla 1000 absolwentów

- Decyzja o zmianie terminu została podjęta w związku z dużym zainteresowaniem kandydatów oraz koniecznością rozpatrzenia znaczącej liczby zgłoszeń - czytamy w serwisie Hotmoney.pl.

- Dodatkowo wydłużenie procesu rekrutacji to możliwość wzięcia udziału w programie dla osób, które ze względu na okres wakacyjny nie zdążyły jeszcze aplikować - podaje portal.

Czytaj też: Duże firmy otwierają się na pracowników tuż po studiach

Zgodnie z polityką firmy, ponad 90 proc. menedżerów pochodzi z awansów wewnętrznych. Tym razem jednak firma zdecydowała się na rekrutacje zewnętrzne. Ma to związek z otwieraniem kolejnych sklepów w najbliższych trzech latach.

Ogółem powstanie ponad 3 tys. nowych stanowisk kierowniczych. Łącznie tylko do końca tego roku sieć chce stworzyć ponad 5000 nowych miejsc pracy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Realny 2014-09-09 20:35:08

Białych murzynów szukają do pracy anie Kierowników za śmieszne pieniądze, obroty na steki tysięcy złotych/miliony a pracownikom śmieciowe umowy ... uha, ha, ha. Polowanie na jeleni do biedronki