Sprawy rodziny i pracy to wyzwanie dla całej Europy

Sprawy rodziny, pracy i zmian demograficznych to wyzwania dla całej Europy - przekonywał w piątek minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, który startuje z "jedynką" z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego na Podkarpaciu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sprawy rodziny i pracy to wyzwanie dla całej Europy

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

25 kwi 2014 19:02


Na piątkowej konferencji prasowej w siedzibie PSL Kosiniak-Kamysz zadeklarował, że jest zwolennikiem "nieagresywnego sposobu" prowadzenia kampanii wyborczej - bez "zacietrzewienia i nienawiści wobec konkurentów politycznych".

Przekonywał też, że zamiast tego powinno się dyskutować o priorytetach poszczególnych formacji politycznych. "To spowoduje, że zejdziemy na merytoryczną dyskusję, a nie tylko na fajerwerki" - dodał.

"Sprawy rodziny, pracy, wsparcia demograficznego i zmiany demograficznej Polski to też wyzwania dla całej Europy" - przekonywał w piątek Kosiniak-Kamysz. Zauważył, że wysokie bezrobocie wśród młodych jest problemem w wielu krajach UE. "Dlatego warto tę kampanię przesunąć na merytoryczne tory. Nie w nienawiści, ale w polemice. Mam nadzieję, że się uda przynajmniej część kandydatów, część ugrupowań do tego zachęcić" - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.