Skanska w trakcie kampanii wizerunkowej: Tytuł Firma dla Inżyniera po raz ósmy

0 0
Skanska w trakcie kampanii wizerunkowej: Tytuł Firma dla Inżyniera po raz ósmy
Skanska intensywnie poszukuje pracowników, zatrudniając średnio od kilkudziesięciu do 100 osób miesięcznie. /Fot. mat. pras.

Skanska realizuje w Polsce kampanię wizerunkową. Do jej adresatów należą otoczenie rynkowe i biznesowe, a także potencjalni pracownicy, w których poszukiwaniu firma nie ustaje.

Skanska to największa firma budowlano-deweloperska w Polsce zarówno pod względem liczby zatrudnionych, jak i przychodów oraz rentowności. Działa w kluczowych obszarach rynku i zatrudnia ponad 7,7 tysiąca pracowników w całym kraju.

Za planowanie kampanii wizerunkowej, zakup mediów oraz egzekucję odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann). Działania potrwają do 19 grudnia 2015 roku. Adresatami działań jest otoczenie rynkowe i biznesowe, a także potencjalni pracownicy.

Spółka intensywnie poszukuje pracowników, zatrudniając średnio od kilkudziesięciu do 100 osób miesięcznie. Najbardziej intensywne pod względem wzrostu zatrudnienia były miesiące wiosenne – marzec i kwiecień, kiedy zatrudnionych zostało ponad 250 osób. W pierwszym półroczu 2015 r. firma przyjęła 570 nowych pracowników, plan do końca roku zakładał 400 kolejnych.

- Aktywnie poszukujemy specjalistów z uprawnieniami, nie tylko w obszarze budownictwa ogólnego, drogowego i mostowego. Obecnie szukamy np. specjalistów w branży elektrycznej: menadżerów projektów, kierowników robót, inżynierów i majstrów z doświadczeniem w wykonawstwie oraz realizacji sieci wewnętrznych i zewnętrznych. W całej Polsce chcemy zatrudnić kilkadziesiąt takich osób - mówi Katarzyna Skorupka-Podziewska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Skanska.

- Oferujemy pracę również w obszarach wspierających biznes - szeroko rozumianych finansów i HR, informatycznych systemów biznesowych np. analityków. Jak co roku mamy ciekawą ofertę dla młodych inżynierów, którzy po odbyciu praktyk i uzyskaniu pozytywnej rekomendacji mogą dalej rozwijać się i zdobywać doświadczenie w firmie - dodaje.

Skanska może pochwalić się 128-letnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej i ponad 40-letnim na polskim rynku. W tym roku już po raz ósmy z rzędu zajęła pierwsze miejsce w rankingu Firma dla Inżyniera. Otrzymała także po raz szósty tytuł „Most Attractive Employer” w kategorii „Inżynieria” w badaniu przeprowadzonym przez firmę Universum.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.