Shell szuka pracowników. Potrzeba ponad 1000 osób

Do końca 2014 roku jedynie w wyniku procesu integracji automatycznych stacji Neste z siecią Shell, koncern zatrudni na polskim rynku ponad tysiąc nowych pracowników. Na chwilę obecną w barwach Shell działa sześć ze 105 przejętych stacji Neste.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Shell szuka pracowników. Potrzeba ponad 1000 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

6 lis 2013 16:48


Pozostałe 93 stacje do końca 2014 roku czeka rebranding w barwy Shella, a w większości przypadków także budowa budynku stacji ze sklepem.

- Zgodnie z naszymi założeniami wszystkie stacje włączane do sieci Shell będą obiektami z pełną obsługą na podjeździe i sklepem, oferujące docelowo paliwa Shell FuelSave i Shell V-Power Nitro+ oraz kompletną ofertę pozapaliwową, łącznie z konceptem gastronomicznym Deli2Go i ofertą kawową, wspólnie z partneremi: coffeeheaven lub Selecta - zapewnia Marek Gawroński.

Przedstawiciel Shell Polska podkreśla, że projekt integracji ma dzięki temu niebagatelne znaczenie społeczne, jako że każda włączana do sieci Shell stacja Neste, do tej pory bezobsługowa, będzie potrzebowała zatrudnienia kilkunastu nowych pracowników. W sumie oznacza to konieczność zatrudnienia ponad tysiąca osób.

Marek Gawroński zastrzega, że w tych przypadkach, kiedy wielkość działki nie pozwala na budowę pełnowymiarowego sklepu, koncern dopuszcza możliwość stawiania niewielkich kiosków z zewnętrzną obsługą i automatami do kawy. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.