wnp.pl

Shell szuka pracowników. Potrzeba ponad 1000 osób

0 0
Shell szuka pracowników. Potrzeba ponad 1000 osób

Do końca 2014 roku jedynie w wyniku procesu integracji automatycznych stacji Neste z siecią Shell, koncern zatrudni na polskim rynku ponad tysiąc nowych pracowników. Na chwilę obecną w barwach Shell działa sześć ze 105 przejętych stacji Neste.

Pozostałe 93 stacje do końca 2014 roku czeka rebranding w barwy Shella, a w większości przypadków także budowa budynku stacji ze sklepem.

- Zgodnie z naszymi założeniami wszystkie stacje włączane do sieci Shell będą obiektami z pełną obsługą na podjeździe i sklepem, oferujące docelowo paliwa Shell FuelSave i Shell V-Power Nitro+ oraz kompletną ofertę pozapaliwową, łącznie z konceptem gastronomicznym Deli2Go i ofertą kawową, wspólnie z partneremi: coffeeheaven lub Selecta - zapewnia Marek Gawroński.

Przedstawiciel Shell Polska podkreśla, że projekt integracji ma dzięki temu niebagatelne znaczenie społeczne, jako że każda włączana do sieci Shell stacja Neste, do tej pory bezobsługowa, będzie potrzebowała zatrudnienia kilkunastu nowych pracowników. W sumie oznacza to konieczność zatrudnienia ponad tysiąca osób.

Marek Gawroński zastrzega, że w tych przypadkach, kiedy wielkość działki nie pozwala na budowę pełnowymiarowego sklepu, koncern dopuszcza możliwość stawiania niewielkich kiosków z zewnętrzną obsługą i automatami do kawy.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.