Schiever Polska zatrudnia do działu ekspansji

Schiever Polska - spółka, która w lutym odkupiła od Auchan osiem sklepów Real - poszukuje do swojej centrali w Poznaniu pracowników na stanowisko specjalisty ds. ekspansji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Schiever Polska zatrudnia do działu ekspansji

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSpozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

14 maj 2015 20:08


Nowi pracownicy mieliby się zajmować m.in. poszukiwaniem lokali pod wynajem oraz pozyskiwaniem terenów pod budowę inwestycji. Stosowne ogłoszenia o pracę znalazły się m.in. w serwisie Praca.pl.

Co ciekawe, Schiever w ogłoszeniach o pracę wciąż przedstawia się jako "przedsiębiorstwo rozwijające sieć hipermarketów Auchan". Przypomnijmy, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów dał Auchan zielone światło na sprzedaż ośmiu Reali firmie Schiever po tym, gdy w trakcie postępowania dostał zapewnienie od obu podmiotów o tym, że powiązania kapitałowe pomiędzy nimi zostaną przerwane.

Czytaj też: Magdalena Stalpińska: Było mi łatwiej, kiedy to ja pociągałam za sznurki

Aby biznes Auchan i Schiever w Polsce został rozdzielony, druga z tych firm pozbyła się części swojego mienia na rzecz pierwszej. Schiever zarządzało bowiem czterema centrami handlowymi Auchan zlokalizowanymi w Legnicy, Raciborzu, Wałbrzychu i Zielonej Górze.

Schiever Polska poszukuje też koordynatorów sprzedaży do sklepów odzieżowej sieci Kiabi - konceptu znanego z siedmiu krajów, który w Polsce pojawił się w kwietniu 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.