Ruszyła rekrutacja pracowników do Parku Wodnego w Tychach

Ruszyła rekrutacja pracowników do Parku Wodnego Tychy, który ma zostać otwarty w czwartym kwartale br. Poszukiwane są osoby do obsługi kas, saun, strefy wellness i edukacyjnej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 sierpnia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ruszyła rekrutacja pracowników do Parku Wodnego w Tychach

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/JS

4 sie 2017 15:14


Jak poinformowali przedstawiciele aquaparku, przyjęci będą zatrudnieni jako osoby "pierwszego kontaktu" z klientem. Praca będzie odbywać się na dwie zmiany przez siedem dni w tygodniu. Wszyscy mają być zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, mają też mieć zagwarantowany pakiet szkoleń oraz motywacyjny system wynagrodzeń.

Aguapark poszukuje 20 pracowników.

"Zależy nam, by pracownicy zajmujący się obsługą klienta wyróżniali się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w zespole i współpracy ze wszystkimi klientami. To podstawowe cechy, które każda z tych osób musi posiadać. Nieoceniona będzie również dokładność i komunikatywność" - powiedział Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej (RCGW), które jest inwestorem aquaparku.

Po zakończeniu rekrutacji rozpoczną się szkolenia pracowników. Potrzeba tylko 20 osób, ponieważ obsługę techniczną zapewni inwestor, z kolei ratownicy będą zatrudnieni przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Tychów.

Budowa Parku Wodnego Tychy trwa od 2014 roku, jego otwarcie ma nastąpić w IV kwartale br. Całość ma kosztować ponad 90 mln zł. Będzie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów - będzie zasilany energią odnawialną: słoneczną i poprzez biogaz. Biogaz, wytwarzany w tyskiej oczyszczalni z osadów ściekowych i innych odpadów, po uszlachetnieniu zostanie zamieniony w energię dzięki bioelektrociepłowni, wyposażonej w dwa generatory o mocy elektrycznej 400 kW każdy oraz kocioł do produkcji ciepła.

Park Wodny Tychy powstaje w południowej części miasta. Jego powierzchnia użytkowa wyniesie 16 tys. m kw., z czego 1,7 tys. m kw. to powierzchnia basenów, z tego 400 m kw. to baseny zewnętrzne.

Obiekt będzie podzielony na różne strefy, m.in.: rekreacyjną, sportową, SPA, fitness. Znajdą się w nim baseny sportowe, sauny, różnego rodzaju zjeżdżalnie (m.in. do zjazdu na pontonie), a także pierwszy w polskich parkach wodnych symulator surfingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Prezes 2017-08-10 09:41:23

A na prezesa naboru nie robią???? Już mają??? Dziwne ...