Rossman: Praca dla administratorów i programistów

Firma Rossmann, planuje powiększyć swój zespół w otwartym tego roku centrum technologicznym na Teofilowie w Łodzi. Poszukują programistów z doświadczeniem, ale także studentów chcących zdobywać doświadczenie poprzez łączenie pracy z nauką na uczelni.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rossman: Praca dla administratorów i programistów

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

2 paź 2015 12:38


– Znajdą u nas pracę administratorzy: sieciowcy, bazodanowcy, specjaliści od wydajności i architektury systemowej, a także programiści, analitycy i testerzy – wylicza Marek Kłos, szef centrum technologicznego Rossmanna.

– Chcemy zwiększyć zatrudnienie o kilkudziesięciu nowych pracowników. Nastawiamy się na długofalową współpracę. Zatrudnione osoby będą miały realny wpływ na przebieg poszczególnych projektów i realizacji ich od początku do końca.

Studentom Rossmann gwarantuje elastyczny czas pracy.

– Będą mieli możliwość zatrudnienia np. na 3/4 etatu tak, aby naukę łączyć z pracą w Centrum Technologicznym – mówi Jacek Słoński, kierownik działu rekrutacji i szkoleń.

Obecnie w centrum technologicznym Rossmanna pracuje grupa 130 profesjonalistów, których zadaniem jest tworzenie całościowych rozwiązań  informatycznych dla biznesu.

Chodzi o: rozbudowane aplikacje mobilne na smartfony, systemy ułatwiające zakupy klientom np. kasy mobilne, drogerię internetową w formacie 3D, firmowe strony internetowe czy systemy programów lojalnościowych takich jak Rossnę. Praca w Rossmannie jest dla każdego miłośnika nowych technologii świetną okazją do rozwoju kariery.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.