Rossman: Praca dla administratorów i programistów

0 0
Rossman: Praca dla administratorów i programistów
Obecnie w centrum technologicznym Rossmanna pracuje grupa 130 osób. /Fot. mat. pras.

Firma Rossmann, planuje powiększyć swój zespół w otwartym tego roku centrum technologicznym na Teofilowie w Łodzi. Poszukują programistów z doświadczeniem, ale także studentów chcących zdobywać doświadczenie poprzez łączenie pracy z nauką na uczelni.

– Znajdą u nas pracę administratorzy: sieciowcy, bazodanowcy, specjaliści od wydajności i architektury systemowej, a także programiści, analitycy i testerzy – wylicza Marek Kłos, szef centrum technologicznego Rossmanna.

– Chcemy zwiększyć zatrudnienie o kilkudziesięciu nowych pracowników. Nastawiamy się na długofalową współpracę. Zatrudnione osoby będą miały realny wpływ na przebieg poszczególnych projektów i realizacji ich od początku do końca.

Studentom Rossmann gwarantuje elastyczny czas pracy.

– Będą mieli możliwość zatrudnienia np. na 3/4 etatu tak, aby naukę łączyć z pracą w Centrum Technologicznym – mówi Jacek Słoński, kierownik działu rekrutacji i szkoleń.

Obecnie w centrum technologicznym Rossmanna pracuje grupa 130 profesjonalistów, których zadaniem jest tworzenie całościowych rozwiązań  informatycznych dla biznesu.

Chodzi o: rozbudowane aplikacje mobilne na smartfony, systemy ułatwiające zakupy klientom np. kasy mobilne, drogerię internetową w formacie 3D, firmowe strony internetowe czy systemy programów lojalnościowych takich jak Rossnę. Praca w Rossmannie jest dla każdego miłośnika nowych technologii świetną okazją do rozwoju kariery.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

POLECAMY W SERWISACH

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.