"Rodzina i praca - to się opłaca". MRPiPS rekrutuje pracowników do nowego projektu

0 0
"Rodzina i praca - to się opłaca". MRPiPS rekrutuje pracowników do nowego projektu
Resort pracy poszukuje koordynatora, asystenta i asystenta ds. finansowych projektu "Rodzina i praca - to się opłaca". /fot. Catherine Scott/wikipedia/CC BY-SA 2.0)

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a dokładnie departament analiz ekonomicznych i prognoz, poszukuje koordynatora i asystentki projektu "Rodzina i praca - to się opłaca" oraz asystenta ds. finansowych.

Projekt "Rodzina i praca - to się opłaca" dotyczy godzenia ról zawodowych i rodzinnych przez pracowników, przybliżenia pracodawcom i pracownikom wiedzy na temat elastycznych form zatrudnienia, stworzenia klimatu sprzyjającego rodzinie, w tym przede wszystkim w zakresie zwiększenia wykorzystania instrumentów ułatwiających godzenie ról zawodowych i rodzinnych.

Projekt obejmuje: wdrażanie mechanizmów godzenia ról w polskich firmach (studia 30 przypadków); opracowanie platformy dotyczącej mechanizmów ułatwiających rodzicom godzenie ról; a także upowszechnianie wiedzy o możliwościach zastosowania mechanizmów godzenia ról w firmach oraz o narzędziach wypracowanych w ramach projektu.

Realizacja projektu rozpocznie się w lutym 2016 r. i zakończy w czerwcu 2017 r. Aplikacje na stanowisko koordynatora, asystentki, a także asystenta ds. finansowych można składać do 10 stycznia 2016 r. Osoby zaangażowane w projekt będą zatrudnione w oparciu o umowy cywilnoprawne. W przypadku asystenta i koordynatora ds. projektu, tygodniowy czas pracy wyniesie 30 godzin, natomiast w przypadku asystenta do spraw finansowych - 15.

Projekt „Rodzina i praca-to się opłaca!” realizowany jest w ramach Programu Prawa, Równość i Obywatelstwo (2014-2020), współfinansowanego przez Komisję Europejską,

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.